Kaş’ta hep beraber 5 gün yıldızların altında!

0


Türkiye’nin en keyifli dinlence yerlerinden önde gelen Kaş’ta ve Kaş’ın en meşhur oteli olan Hotel Barbarossa’da meşhur astrolog Dinçer Güner ile görkemli bir ‘Astro Dinlence’ etkinliğine hazır mısınız? İşte ayrıntılar…

Türkiye’nin en keyifli dinlence yerlerinden önde gelen KAŞ’ta ve Kaş’ın en meşhur oteli olan Hotel Barbarossa’da görkemli bir “Astro Dinlence” etkinliğine hazır mısınız? Doğaya karşı koyamayacağınızı koya gider gitmez anlayacak ve stresinizden arınacaksınız.

Ertesi gün gülümseyerek uyanacak, yöre ürünleriyle kahvaltı edecek, zinde bir halde hem doğum haritalarınızı değişik metotlarla emek vererek, önünüzdeki süreci daha berrak bir halde görmenin rahatlığı içinde olacaksınız. Bu Astro Dinlence’de (tam barıncak) neler var sayalım;

Naz Bayatlı ile KARMA ve Enerji Astrolojisi!

Naz Bayatlı’nın vereceği seminerler yardımıyla;
– Doğum haritalarındaki karmik göstergeler nedir ?
– Bu dünyaya hangi yüklerle geldiniz ve geliştirmeniz ihtiyaç duyulan yönler nedir?
– Hangi ışın grubu ailesindensin, kimlerle ortak kaderi paylaşıyorsun?
– Doğum haritandaki sıkıntılı kalıpları kırmak için hangi yöntemlere ihtiyacın var? şeklinde soruların yanıtlarını alabileceksiniz. Bitti mi? Elbet hayır!

Gaisheda Kheawok

Gerçek bir Kızılderili ile Şamanik ritüeller, Şamanik şifalanma enerjisi ile enerji alanlarımızın dengelenmesi ve korunması emekleri yapılacak. Gaisheda Kızılderili kabile şifacılığını çağıl tekniklerle harmanlayarak kullanan dünyaca meşhur bir Şaman. Ruhun bu dünyadaki yolculuğu, gerçekte kim olduğumuz, bu dünyaya niye geldiğimiz, ruhun yolculuğunun anahtar amacını keşfetmenize destek olacak yapacağı çalışmalarla. Gaisheda Kanadalı Kızılderili Seneca ailesinin yaşlısı. Toprak ananın ve tabiatın olağanüstü enerji deposu ile bağ kurmamıza destek olup, elementlerle bağlarımızı güçlendirecek. Dolayısıyla ruh ve gövde bu yolla şifalanacak.

Ve doğal ki bitmedi!

Türkiye'nin en keyifli tatil yerlerinden biri olan Kaş'ta ve Kaş'ın en ünlü oteli olan Hotel Barbarossa'da ünlü astrolog Dinçer Güner ile muhteşem bir 'Astro Tatil' etkinliğine hazır mısınız?

Dinçer Güner ile

– Hem Astroloji hem de Aile Dizimi çalışmalarını gerçekleştirebileceksiniz.
– Dinçer Güner ile dinlence süresince çeşitli seminerlerde kişisel doğum haritanızın dinamiklerini daha iyi kavrayabilecek, alacağınız bilgiler ile kişisel farkındalığınız artacak ve tüm kişisel sorularınıza cevap alabileceksiniz.
– Doğum haritalarınızdaki sıkıntılı göstergeleri tespit ederek her akşam yapılacak “Aile Dizimi” emekleri ile bu göstergeleri hayatınızda daha pozitif yönde iyi mi çalıştırabileceğinizi öğrenebileceksiniz.
– Her akşam hususi ‘Aile Dizimi’ emekleri ve Kökleriniz size ne yapıyor? emekleri yapabilirsiniz.

Imalathane Emek verme Tarihleri

10 Haziran Pazartesi ve 15 Haziran Cumartesi tarihleri içinde, Kaş Hotel Barbarossa’da konfor ve lüks iç içe geçmiş olduğu bir mekanda, gene sizler için hususi sürpriz fazladan aktiviteler olacaktır. Imalathane emek harcaması için ulaşım Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan uçakla Dalaman’a ve oradan hususi transferle Hotel Barbarossa’a emek harcama alanına gerçekleştirilecektir.

Hotel Barbarossa’yı daha detaylı incelemek isterseniz eğer www.hotelbarbarossa.com adresine göz atabilirsiniz.

Detaylı informasyon için;

0507 716 60 34
0530 101 96 00CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here