Koç burcunda Yeni Ay

0


5 Nisan günü Koç burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’a Satürn sıkıntılı bir görünüm yaparken, ALPHERATZ durağan(durgun) yıldızı da başrol oynayacak. Peki bu Yeni Ay’da burçlar bireysel olarak, sıhhat olarak iyi mi etkilenecekler? İşte ayrıntılar…

Merhaba Dostlar;
5 Nisan sabaha karşı Koç burcunun 15. derecesinde bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’a Satürn sıkıntılı bir görünüm yaparken, ALPHERATZ durağan(durgun) yıldızı da başrol oynayacak. Şimdi bu Yeni Ay ve etkilerinden detaylıca bahsedelim…

BİREYSEL ETKİLER

Bu Yeni Ay bir amaç belirleyip o amaç uğruna planlar yapmış olup adımlar atmak için oldukça idealdir. İyimser, istekli, coşkulu ve hayatımızda yeni bir ekip başlangıçlar yapmak için uygun zamanlardır. Önder özelliklerimizi daha çok ortaya koymak isteyebilir, bir ekip mevzular için öncülük etmek isteyebiliriz. Telaşlı, ürkü ve aşırı heyecanlı olabiliriz. Sabır mekanizmamız birazcık sekteye uğrayabilir. Öfkemizi denetim etmeyi öğrenmeliyiz. Yeni şeyler denemeye, yaşamımıza yenilikler katmak isteyebiliriz. Koyacağımız hedeflere oldukça rahat bir halde ulaşabileceğimize işarettir. Fakat ihmal etmeyin hedef koymak burada kilit cümle… Hedefiniz var ise sırtınız yere gelmez. Yeni bireysel girişimlerinizin neticelerini pozitif yönde bir halde toplayabileceksiniz, yeni başlangıçlar, iş girişimleri, bireysel olarak yapacağınız her türlü aktivite için geçerlidir. Var ise evlatlarımızın sorunları ile yakından ilgilenmek, onların gereksinimlerini saptamak, evlatlarımızın yada bakmakla yükümlü olduğumuz çocuklarla ilgili gelecek planları yapmak için de mükemmel bir dönem. Özgürleşme, daha rahat hareket etme isteğimiz daha da artabilir, yeni fikirlere ve girişimlere açık oluruz.

SAĞLIK OLARAK

Sağlığımızla ilgili bilhassa baş bölgesinde bulunan organlar kırılgan olabilir. Baş ağrıları ve kronik migreni olanlar bu Yeni Ay zamanı migrenleri daha oldukça azabilir. Bilhassa gerilim problemi olanlar birazcık daha dikkat etmelerinde yarar var. Bunun yanı sıra dil ve kulaklar da hassaslaşabilir. Ürkü atak şeklinde problemler oluşabilir. Yeni Ay 15. derecede olacağından dolayı boyun sapı, boyun ağrıları nüksedebilir. Boyun fıtıkları olanların extra dikkat etmelerinde yarar var. Yeni Ay’a Satürn sert bir kontak kuracağından dolayı dişler, kemikler, cilt, diz kapakları, eklemler hassaslaşabilir.

DİĞER ETKİLER

Bu Yeni Ay’a Satürn sert bir kontak kuracak. Kariyerle ilgili mevzularda problemler, gecikmeler, engeller oluşabilir. Yeni Ay zamanı yeni bir iş oluşturmak, iş mevzusunda ciddi adımlar atmak, iş bulmak, terfi etmek oldukça zor olsa gerek. Sorumluluklarınız artabilir, taşıyabileceğinizden daha çok yükü almamaya itina göstermelisiniz. Yetiştirilmesi ihtiyaç duyulan işlerin altında ezilebilirsiniz. Yeni Ay zamanı kendimizi ön plana atmak oldukça kolay olmayabilir. Gereksiz risk almaktan kaçınmakta, davranışlarında ölçülü bir halde hareket etmeye itina gösterilmesinde yarar vardır. Çoğunlukla yapmaktan hoşlanmadığınız işler yada sorumluluklar sırtınıza biner ve siz yapmamak şeklinde lükse haiz olmazsınız. Bir işi yaparken devamlı sizi engellemiş olan yada size karşı çıkan bazı engeller yada gecikmeler ortaya çıkar. Otorite figürleri ile ilişkiler gerilmiş olabilir, sizi devamlı eleştirip, tehlikeli sonuç edebilirler, siz de kendinizi beğenmeyip, yaptığınız işin kalitesinden memnun olmayabilirsiniz. Birileri hayatınıza karışıyor ve size engellemeler getiriyor olabilir. Bu Yeni Ay zamanı çoğu zaman içinden çıkamadığınız, size yük ve mesuliyet getiren ve bu yükü taşımaktan zorlanıp, bırakmak istediğiniz sadece belli nedenlerle bırakamadığınız bir yükümlülük anlamına gelebilir. Ve Yeni Ay’da ALPHERATZ durağan(durgun) yıldızı da etkin olacak. Jüpiter ve Venüs karakterine haiz bu yıldız bağımsızlık, özgürlük, başarı ve keskin bir zeka katmakta. İyi işler yapmak, iş mevzusunda başarı vadetmektedir.

İLGİLİ HABERKoç burcunda Yeni Ay'ın dünya üzerindeki etkisiKoç burcunda Yeni Ay’ın dünya üstündeki tesiriCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here