Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Koç burcunda Yeni Ay’ın dünya üzerindeki etkisi

Yaşam 10 Nisan, 12:40'de eklendi


5 Nisan günü Koç burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’a Satürn sıkıntılı bir görünüm yaparken, ALPHERATZ durağan(durgun) yıldızı da başrol oynayacak. Peki bu Yeni Ay’dan dünya iyi mi etkilenecek? İşte yanıtı…

Merhaba Dostlar;
5 Nisan sabaha karşı Koç burcunun 15. derecesinde bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’a Satürn sıkıntılı bir görünüm yaparken, ALPHERATZ durağan(durgun) yıldızı da başrol oynayacak. Şimdi bu Yeni Ay’ın dünya üstündeki etkilerinden bahsedelim.

DÜNYA GENELİNDE

Koç burcu dünya astrolojisine gore yangınlar, etken volkanlar, siyasal liderlerin fütursuzca ve bencilce çıkışları, sansasyonlar, yeni enerji türleri, enerji kaynakları, güneş enerjisi, demir erler, askerler, harp, rekabete ve mücadeleye dayalı ortamların oluşması, sporcular, kahramanlık yapanlar, itfaiyecileri, evlatları sembolize eder. Dünya genelinde yangınlar, volkanik hareketlenmeler söz mevzusu olabilir. Liderler sivri çıkışları ve uzlaşması zor tavırları ile dikkat çekebilir. Askeri mühim mevzular gündeme gelebilir, askeri hareketlilik yaşanabilir. Kahramanlık hikayeleri okuyabiliriz. Yeni Ay’a Satürn (Oğlak burcunda) sert bir kontak kuracağı için bilhassa iş dünyası, para piyasasını zorlayacak durumlar oluşabilir. Ekonomik bir dalgalanma söz mevzusu olabilir. Çocuklarla ilgili üzücü, zor gelişmeler söz mevzusu olabilir. Özgürlük elde etmek adına azınlıkların hareketi söz mevzusu olabilir. Dünya üstünde patlamalar, terör girişimleri söz mevzusu olabilir. Trafik kazalarında artışlar söz mevzusu olabilir. Mühim büyük kazalar olabilir, dünyada ses getirecek.

İLGİLİ HABERNisan ayında bu tarihlere dikkat!Nisan ayında bu tarihlere dikkat!Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.