Ana SayfaDerlemelerKültür Tuğlası Nasıl İmal...

Kültür Tuğlası Nasıl İmal Edilir?

Eski kullanılmış olan doğal taşların silikonlu kaplarda çimento kum ve çeşitli renk pigmentleri ile üretilmektedir.  Elde edilen karışımlar kurutma işlemine gönderilerek doğal taş görünümünde dekoratif taşlar elde edilmektedir. Doğal taşın aynısı gibi görünen kültür tuğlaları içerik olarak doğal taştan ayrılmaktadır. Ancak buna rağmen sağlamlığı ve uzun ömürlü olması sebebiyle dekorasyonda ve mimari pek çok alanda sıkça tercih edilmektedir.

Dekoratif ve estetik görünümü bunun en önemli tercih sebebidir. Hemen hemen kişinin istek ve arzusuna göre belirlenebilen Rengi de kullanılacak olduğu alana uyum sağlamasından dolayı bu tür taşlar sıkça dekorasyonda dünden bugüne kullanılmakta olup gelecekte de uzun süre kullanılacağı benzemektedir. Arkhestone sitesini hem kültür taşı modelleri için hem de detaylarını öğrenmek için ziyaret edebilirsiniz.

Kültür Tuğlası Her Alanda Kullanılabilir Mi?

Kültür tuğlası modelleri arasında uygun tercihler yapılması doğrultusunda hemen her alanda kullanımı mümkündür. İç ve dış mekânlar olmak üzere sıkça tercih edilen bu ürün oldukça revaçta bir yapı taşı halindedir.

Kültür Tuğlası Fiyatları

Kültür tuğlası fiyatları genel olarak satıcı firmanın fiyat politikasına göre belirlenmektedir. Kültür tuğlası fiyatları ötesinde kullanılacak olan kültür tuğlasının 1. sınıf kalitede imal edilmiş olması gerekmektedir. Tamamen bir dekor ürünü olduğu için dekorasyonu en güzel şekilde tamamlamak adına başrolde oynayacak olan kültür taşlarının kalitesi de görünümü kadar önemlidir.

Kültür tuğlası modelleri pek çok alana hitap edebilecek geniş bir yelpazeye sahip olmakla beraber Arkhestone sitesi üzerinden gerekli bilgileri ve temini gerçekleştirilebilirsiniz.

Arkhestone sitesi üzerinden doğal tuğla hakkında bizimle iletişime geçmek için 3004 cd. No: 109/B Ataşehir / İstanbul adresini kullanabilir.  Ya da 0 216 3 244 244 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.arkhestone.com/kultur-tuglasi/

10,053BeğenenlerBeğen
244TakipçilerTakip Et
1,038TakipçilerTakip Et

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Ahmet Kaya albümlerinden alternatif bir siyasi tarih

Halk ozanı Ahmet Kaya, 16 yıl önce aramızdan ayrıldı. Adıyaman'a bağlı Çelikhan'da,...

Pek bilinmeyen ama mutlaka izlemeniz gereken 9 dizi

Ne izlesem, ne izlemeliyim diyerek uzun araştırmalar sonucu izlediğiniz dizi veya...

Magnus Wennman’dan 12 fotoğrafla kaçışın ortasında uyumaya çalışan mülteci çocuklar

Gazeteci ve fotoğrafçı Magnus Wennman, ülkelerindeki savaştan kaçmaya çalışan dünyadaki mülteci...

Tarihteki 15 mucit kadın

İcat ettikleri şeylerin önemini herkesin bildiği ama isimlerini kimsenin bilmediği kadınlar... Bilime büyük...

Tartışı-Yorum

Kara cumartesi; 95 ölü, 246 yaralı

Bu sabah uyandığımda hafta sonu tatili ve çiseleyen yağmurun gölgesinde daha düşünsel bir içeriği olan “zannımın kıpırtıları 2” başlıklı yazımı kaleme almayı düşünüyordum. Ancak öğle saatlerinde Ankara'dan gelen yürekleri...

Slavoj Zizek: Türkiye’nin bir devlet olması devletin işlediği suçları aklamaz

Dünyaca ünlü filozof Slavoj Zizek, Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın'ın “PKK'nın Marksist-Leninist bir terör örgütü olması, işlediği suçları aklamaz” sözlerine yanıt verdi. Zizek yanıtında "Evet, Türkiye’nin bir devlet olduğu gerçeği de Türk...

Halkın vicdanı; “Gelemem” diyorsun, peki sen bizdeki “öf öf” ü duyuyor musun?

Ne desek, ne etsek, nasıl yapsak bilemiyoruz… Az şey mi yaşadık? Yok, bir şeyler anlatabilmek için yeterli yaşadıklarımız. Çok şey mi yaşadık? Yok, bir şeyler yapabilmek için çok şey...