Ana SayfaDerlemelerKültür Tuğlası Nasıl İmal...

Kültür Tuğlası Nasıl İmal Edilir?

Eski kullanılmış olan doğal taşların silikonlu kaplarda çimento kum ve çeşitli renk pigmentleri ile üretilmektedir.  Elde edilen karışımlar kurutma işlemine gönderilerek doğal taş görünümünde dekoratif taşlar elde edilmektedir. Doğal taşın aynısı gibi görünen kültür tuğlaları içerik olarak doğal taştan ayrılmaktadır. Ancak buna rağmen sağlamlığı ve uzun ömürlü olması sebebiyle dekorasyonda ve mimari pek çok alanda sıkça tercih edilmektedir.

Dekoratif ve estetik görünümü bunun en önemli tercih sebebidir. Hemen hemen kişinin istek ve arzusuna göre belirlenebilen Rengi de kullanılacak olduğu alana uyum sağlamasından dolayı bu tür taşlar sıkça dekorasyonda dünden bugüne kullanılmakta olup gelecekte de uzun süre kullanılacağı benzemektedir. Arkhestone sitesini hem kültür taşı modelleri için hem de detaylarını öğrenmek için ziyaret edebilirsiniz.

Kültür Tuğlası Her Alanda Kullanılabilir Mi?

Kültür tuğlası modelleri arasında uygun tercihler yapılması doğrultusunda hemen her alanda kullanımı mümkündür. İç ve dış mekânlar olmak üzere sıkça tercih edilen bu ürün oldukça revaçta bir yapı taşı halindedir.

Kültür Tuğlası Fiyatları

Kültür tuğlası fiyatları genel olarak satıcı firmanın fiyat politikasına göre belirlenmektedir. Kültür tuğlası fiyatları ötesinde kullanılacak olan kültür tuğlasının 1. sınıf kalitede imal edilmiş olması gerekmektedir. Tamamen bir dekor ürünü olduğu için dekorasyonu en güzel şekilde tamamlamak adına başrolde oynayacak olan kültür taşlarının kalitesi de görünümü kadar önemlidir.

Kültür tuğlası modelleri pek çok alana hitap edebilecek geniş bir yelpazeye sahip olmakla beraber Arkhestone sitesi üzerinden gerekli bilgileri ve temini gerçekleştirilebilirsiniz.

Arkhestone sitesi üzerinden doğal tuğla hakkında bizimle iletişime geçmek için 3004 cd. No: 109/B Ataşehir / İstanbul adresini kullanabilir.  Ya da 0 216 3 244 244 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.arkhestone.com/kultur-tuglasi/

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Doğanın insanlığa karşı galibiyetini kanıtlayan 19 fotoğraf

Medeniyetimizin doğa üzerindeki denetimi çok sağlam ve sarsılmazdır. Fakat yapılardaki en...

14 maddeyle 2015’te yaşanan unutulmayacak olaylar

2015'in önemli olayları... 2015 yılı geride kalırken, birçoğumuzun hemfikir olacağı üzere...

En iyi 12 film müziği!

Sinema sadece görüntünün rol aldığı bir bir sanat değildir. Görüntüyü tamamlayan,...

Silvan’dan 34 fotoğrafla 11 günlük savaşın bilançosu

Silvan'da 11'inci gününe giren sokağa çıkma yasağında şehir merkezi savaş alanına...

Tartışı-Yorum

İleri gitmek için “geriye doğru yoldaşlar”

Araştırma Görevlisi -/Can Irmak Özinanır- Tartışı-Yorum İngiltere’de radikal solcu milletvekili Jeremy Corbyn’in İşçi Partisi’nin liderliğine seçilmesi ezilenlere umut verdiği kadar, egemen sınıflarda bir korku da yarattı. İngiltere sağı Corbyn’i hedefine...

Evrim Alataş: Nevroz, Nevruz ve Newroz

12 Nisan 2010’da aramızdan ayrılan yazar, gazeteci, eleştirmen, insan hakları savunucusu gibi hak edilmiş birçok sıfatın sahibi Evrim Alataş’ın Mayoz Bölünme Hikayeleri adlı eserinden bir pasajla Newroz bir bakalım.   Evrim...

Bir Halkın Futbol Tarihi: Filistin

Ulvi Koçu / Tartışı-Yorum   "Ahlaka dair bildiğim ne varsa futboldan öğrendim. Çünkü top hiçbir zaman beklediğim köşeden gelmedi." der Nobel ödüllü edebiyatçı Albert Camus. Günümüz futbol algısının dışında olan bu...