Ana Sayfa Dekorasyon Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Panel

0
Kumaş Kaplı Panel

Ofis ortamlarında dışarıdan gelen sesler nedeniyle çalışanlar etkilenebilmektedir. Bu da dikkat bozukluğuna sebep olup işlerine yoğunlaşmalarına engel olabilir. Bu durumda ses kesici izolasyon malzemelerinin kullanılması tavsiye edilir. Doğru malzeme seçimi ile sorun ortadan kaldırılabilir. Ses yalıtım uygulamaları teknolojiyle birlikte geliştirilmiş ve özellik açısından zenginleştirilmiştir. Yüksek ses temposunun olduğu ortamlar stüdyo odası, müzüik odası, sinema salanları gibi birçok ortamda yapılan ses yalıtım çalışmaları ofis odaları için de büyük önem taşımaktadır. Akustik Kumaş Kaplı Panel tavan ve duvarlarda yapıştırılarak kullanılan, istenilen renklerde elde edilen dekoratif bir akustik yalıtım ürünüdür. Model ve renk alternatifleri ile mekanlarda şık bir görünüm oluşturan ve dekoratif amaçlıda kullanılan akustik paneldir.

Ses karmaşası, eko gibi ve benzeri mekanlarda oluşan ses sorunlarının engellenmesini sağlamaktadır. Akustik kumaş kaplı panel her alana uygun kullanım sağlanabilmesi adına birçok modelde üretimi gerçekleştirilmektedir. Masalar arası ses geçişlerine engel olmak adına masa seperatörleri, alanlar arası ses geçişini engellemek için akustik paravanlar, duvarlardan geri dönen yankı problemlerini engellemek için ise yankı önleyici duvar panelleri kullanılması gerekmektedir. Tavanlarda uygulanması istenilen akustik Kumaş Kaplı Panel modelleri arasında baffle tavan paneli, yüzer tavan paneli seçenekleri bulunmaktadır. Kumaş kaplı akustik panelin renk çeşidinin fazla olması farklı birçok akustik mekanda kullanılmasını sağlamaktadır. Renk kataloğumuzdan renk çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Kumaş kaplı akustik paneller ses yalıtımını sağlamaktan ziyade mekan içi akustik ses düzenleme uygulamasında kullanılmak üzere üretilen ses yalıtım panelleridir. Yani konuşma sesi gibi düşük frekanslardaki sesler için kullanılır. Genellikle ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi call center ses yalıtımı, toplantı salonu ses yalıtımı, stüdyo odası ses yalıtımı uygulamalarında tercih edilir.

Antalya ses yalıtımı firması olarak Kumaş Kaplı Panel üretim, satış ve uygulama hizmetinin en kalitelisini ve uygun fiyatlısını sunmaktayız. Kumaş kaplı akustik panellerin kullanım alanları ofisler, çağrı merkezleri, toplantı odaları, konferans salonları, spor salonları müzik stüdyoları , Tv stüdyoları , gibi mekanlarda ses kalitesini artırmak için tavan ve duvarlara yerleştirilerek tamamlanır. Oditoryumlar, barlar, restoranlar, konferans ve yönetim kurulu odaları, açık ofis alanları, spor ve eğlence mekanları, perakende satış mağazaları, tiyatrolar, okullar, odyofil odaları, lobiler, kayıt stüdyoları, spor salonları, ibadethaneler, müzik uygulama ve bando odaları, havaalanları, daireler, apartmanlar ve daha fazlası. Kayıt ve yayın stüdyolarında, müzik odalarında, ofislerde, okullarda, toplantı odalarında daha iyi sesin önemli olduğu her yerde mükemmeldirler. Kumaş kaplı akustik panel, içinde bulunan cam yünü ve dış yüzeyine kaplanan akustik kumaş sayesinde kullanıldığı ortamda yankıyı engelleyici akustik kaplama ürünüdür. Turkish Acoustic tarafından üretimi gerçekleştirilen Kumaş Kaplı Panellerin sertifikalarına akustik yalıtım testlerine web siteleri üzerinden erişebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version