Künye

Presshaber.com

İmtiyaz Sahibi

Eren Aşnaz
easnaz@presshaber.com

Editör

Mustafa Ergün
mustafaerguun@gmail.com

Haber Merkezi

Ahmet Tirej Kaya
atikaya@presshaber.com

|

Reklam

Presshaber2014@gmail.com
reklam@presshaber.com

|

Hukuk Sorumlusu

Av. Mahmut Tanrıkulu
tanrikuluhukuk@gmail.com

|

Yazılım

NewsPaper

|

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Presshaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik

© Copyrigth 2022 Presshaber.com tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Presshaber.com’a aittir. Presshaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerin telif hakları 5846 numaralı telif hakları yasasıyla korunmaktadır. Bunlar Presshaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalanamaz ve kullanılamaz. Ancak ilgili sayfaya aktif link verilerek yazının bir bölümü veya tamamı kamuoyunun bilgilendirilmesi amacıyla kullanılabilir.

Presshaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Presshaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitede oluşacak teknik veya teknik dışı durumlardan kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Presshaber.com’la herhangi bir şekilde etkileşime geçenlerin Yasal Uyarı ve Güvenlik ve Gizlilik sayfalarını okudukları, anladıkları ve kabul ettikleri varsayılır.presshaber_logo