Maç sonrası Prandelli açıklama yaptı!

0

Galatasaray’ın İtalyan teknik direktörü Cesare Prandelli, Anderlecht yenilgisi sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

Galatasaray‘ın teknik adamı Cesare Prandelli Anderlecht karşısında 2-0’lık mağlubiyetin ardından soruları yanıtladı. Prandelli, “Ayrılmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “Yolumuza devam edeceğiz Elendiğimiz için üzgünüz ama biz profesyonel insanlarız” diye yanıt verdi.

Bana değil, yöneticilere sorun!

Sözleşmesinde tazminat maddesinin olup olmadığıyla ilgili bir soruya ise sinirlenen İtalyan teknik adam “Sözleşmemde hiç bir şekilde bir tazminat maddesi yok. Sözleşmemle ilgili konuşmak istemiyorum, maçla ilgili konuşalım. İsterseniz yöneticilerle konuşup onlardan cevapları alırsınız.” ifadelerini kullandı.

İyi bir Galatasaray vardı

Prandelli, maçla ilgili ise “Kesinlikle maçta iyi bir Galatasaray vardı. 44. dakikada şansız bir gol yedik. İkinci yarıda geri dönebilirdik ama şansımız yaver gitmedi.” diye konuştu.

Onlar da insan

Prandelli ayrıca “Oyuncuların sahada tartışması olağan. Onlar da insan. Varını yoğunu ortaya koyuyorlar ve bu olanlardan etkileniyorlar.” ifadelerini kullandı.

İtaylan çalıştırıcı, Bruma ve Telles ilgili bir eleştiriye ise “Bruma, Portekiz U21 Milli Takımı ile 2 hafta birlikte oldu. Hem Bruma, hem de Telles birkaç gündür oynayacaklarını biliyorlardı.” şeklinde yanıt verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here