Maç Sonu Fatih Terim’den Çok Ağır Eleştiriler Geldi

0
Fatih Terim geri mi dönüyor?
Fatih Terim geri mi dönüyor?

Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Galatasaray, ağır bir yenilgi aldı. Teknik heyetin ve taraftarın çok büyük üzüntü yaşadığı maçın ardından Fatih Terim soruları yanıtladı. Basın toplantısında üzgün hali dikkatlerden kaçmazken, sinirli hali de dikkat çekti. Ayıca oyuncuları için yapmış olduğu ağır eleştiri de büyük yankı uyandırdı. Fatih Terim, “Kendi oyuncularıma söyleyeceğim şey, keşke şanslarını değerlendirselerdi; özellikle 5-6 kişi. Açıkçası forma verdiğim oyuncuların bu formayı çıkarmamasını isterdim üstünden ve sezon sonuna kadar da bana bu formayı vermeyi mecbur etmelerini isterdim” ifadelerinde bulundu. Restbet ile üstün bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Oyuncuları Eleştirirken Tuzlaspor’u Tebrik Etti

Maçın ardından Terim yapmış olduğu açıklamalarda eleştirilerini sürdürdü. Ancak rakip takımı tebrik etmeyi de ihmal etmedi. Sahada daha iyi olan takım hakkında sözlerini sürdürdü. Gündeme bomba gibi düşen açıklamaları yankı buldu. Terim, “Bugün söylenecek en önemli şey, bir defa Tuzlaspor’u tebrik etmek. Oynanan oyuna da çok kötü demek lazım. Tuzla iyi mücadele etti. Bizden daha çok koştular, uğraştılar, didindiler, gol de attılar, 2-0 da öne geçtiler ve bitirdiler. Canı gönülden tebrik ediyorum. Kendi oyuncularıma söyleyeceğim şey, keşke şanslarını değerlendirselerdi; özellikle 5-6 kişi. Galatasaray takımı mağlup olmuşsa, bunun bahanesi, sebebi olmaz” dedi. Bu sözlerine desteklerde geldi.

Tecrübeli Hoca Emin İçin restbet Özel Parantez Açtı

Sahaya çıkan oyuncular arasında tek beğenilen isim Emin olarak öne çıktı. henüz 16 yaşında olmasına rağmen sahada yaptıkları ile alkış aldı. Onun için Fatih hocada özel parantez açtı. Terim, “Bana göre oyunun en iyisi, en genç olan Emin’di. 16 yaşında çok da kolay değil. Galatasaray, rakip oynasına müsaade edemez, bu en önemli etken. Rakibi kendi sahasında kapatır, kontrataklara, çabuk ataklara hazırlıklı olur. Bugün çok pozisyon da bulamadık, konuşacak fazla bir şey yok. Bunu tekrar dertleşmek isterim.  Bugün sahada en büyük fark, ‘Hocam bana bu formayı niye verdin’ diyecek futbolcular vardı” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here