Melike Şahin’den yeni program: Diva Bebe Şov

0


Türkçe müziğin başarı göstermiş isimlerinden Melike Şahin, Diva Bebe Şov isminde bir programa başlıyor. Şahin, her programda bir konuğu ağırlayacak. Konsept ise gazniodaki bir eğlence havası şeklinde olacak.

Son dönemlerin öne çıkan isimlerinden olan ve Kutiman ile beraber yapmış olduğu Sakla Beni şarkısı global zirvelerde listeleri zorlayan Melike Şahin, kendi hazırlayıp sunmuş olduğu Diva Bebe Şov programına başlıyor.

Kadıköy’de bulunan [mecra]’da 21 Nisan Pazar günü başlamış olacak olan şovun ilk konuğu müzisyen Deniz Tekin olacak. Programda müziğin iki mühim adı düet de gerçekleştirecek.

GAZİNO KONSEPTİ

Diva Bebe Şov, Melike Şahin tarafınca hazırlayıp sunulan, birbirinden keyifli bölümlerin yer almış olduğu ve gazinoda bir eğlence havasında kurgulanan program. [mecra]’da düzenlenecek olan bu hususi şovda Melike Şahin’in her programda hususi bir konuğu olacak. Her ay gerçekleşecek olan programda “Cins Sorular”, “Kaliteli Zaman”, “Gıybet Çeşmesi” alt bölümler de yer alacak. Program, bilhassa 90’ların talk şov programlarını izleyebilmek için sabaha kadar uyanık kalan küçüklere hitap ediyor.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here