Mucize Doktor 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Mucize Doktor 22. son bölüm izle)

0


FOX ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan dizisnin bu hafta 22. kısmı takipçileriyle buluştu. Mucize Doktor’un son kısmında; Demir’in kanser hastası pederi hastaneye yatışını yapar. Fakat beklenmedik komplikasyonlar ameliyatı imkansız kılar. Ve Kıvılcım hastanede istikrarları alt üst edecek hamlesini yapar. İşte Mucize Tabip 23. yeni kısım fragmanı ve son kısım izleme ekranı.

MUCİZE TABIP 23. YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mucize Hekim serisinin 23. yeni kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Mucize Tabip yeni kısım fragmanı yayınlandığında sayfamızdaki kontaktan izleyebilirsiniz.

MUCİZE HEKIM SON KISIM FRAGMANI

MUCİZE TABIP 22. KISIM İZLE

MUCİZE TABIP 22. KISIM ÖZETİ

22. KISIM ÖZETİ

Nazlı ve Ali arkadaş kalmaya karar verirler fakat bu hiç de göründüğü kadar kolay değildir. İkili, bir de üstüne, bir hastanın tedavisinde fikir ayrılığına fikir işler yeterlice içinden çıkılmaz bir hal alır. Gayrı tarafta Demir’in kanser hastası pederi hastaneye yatışını yapar. Ancak beklenmedik komplikasyonlar ameliyatı imkansız kılar. Ve Kıvılcım hastanede istikrarları alt üst edecek hamlesini yapar.

21. KISIMDA NELER OLMUŞTU?

Acilde işler denetimden çıkmak üzeredir. Ahir ekipten biri daha ziyade dayanamaz ve yardım etmek için içeri dalar. Biraz olsun denetim sağlanır lakin tehlike şimdi atlatılmamıştır. Ferman’ın durumu ağırlaşmaya devam ederken içeride ehliyetli imkanlara sahip olmayan ekip hasta yakınlarının yardımını velev. Salgından sağ salim kurtulabilmek için herkesin elinden geleni yapması gerekecektir. Bütün bunlar yetmezmiş üzere, bir de üstüne, acilde bir veladet başlar…

The post Mucize Doktor 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Mucize Doktor 22. son bölüm izle) appeared first on Kıbrıs Haberleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here