Ana SayfaSporMustafa Cengiz’den derbi yorumu: Her...

Mustafa Cengiz’den derbi yorumu: Her 20 yılın bir 1’inci yılı, ilki vardır

[ad_1]

Mustafa Cengiz’den derbi yorumu: Her 20 senenin bir 1’inci yılı, ilki vardır

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe derbisini kazanmak istediklerini söylemiş oldu. Cengiz, “Bir anane, 20 senedir kazanamıyoruz. Her 20 senenin bir 1’inci yılı, ilki vardır” dedi.


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz (ortada) ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak (solda) derbiyle ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu.

DUVAR – Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 14 Nisan Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacakları derbide 20 senelik geleneğin sona ermesini dilediklerini söylemiş oldu.

GS TV’de konuşan Cengiz, “Devamlı olarak bir idrak yönetimi yapılıyor. Bir anane, 20 senedir kazanamıyoruz. Her 20 senenin bir 1’inci yılı, ilki vardır. O ilkin olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Şampiyon olmayı hedeflediklerini dile getiren Cengiz, “Tüm maçları kazanarak şampiyonluğa yürümek istiyoruz. Kıymetli rakibimizi de iyi bir skorla hak ettiğimiz bir halde yenerek, bu şampiyonluğun taçlandırılmasını isteriz. Bizim için onur olur fakat taraftarımız şundan güvenli olsun ki mücadelemiz ve şampiyonluk yürüyüşümüz sonsuza kadar sürecek” dedi.

ALBAYRAK: ALLAH COŞKUMUZU BOZMASIN

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ise takımda coşkulu bir hava bulunduğunu aktararak şunları söylemiş oldu:

“Her sabah idmanda takımla beraberiz. İyi bir hava var. Tanrı bu coşkumuzu ve havamızı bozmasın. En iyi şekilde hazırlanıyoruz. Şampiyon olmak istiyoruz. Şampiyon olmamız için de tüm rakiplerimizi yenmek istiyoruz. Güzel bir maç olmasını, dostça geçmesini temenni ediyorum. Maç bittikten sonrasında el ele kol kola ayrılmayı temenni ediyorum. Bu ilk değil son derbi de olmayacak. Her şeyden ilkin oradan dostça ve kardeşçe ayrılırsak Türk futboluna en mühim mesajlardan birini veririz.” (İSTANBUL/AA)

[ad_2]

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

25 Of The Best Award-Winning Wedding Photos Taken In 2014

1st Place in All About Light, Winter 2013, Taipei, Taiwan1st Place...

İTÜ’de kendi alanında ilk birçok teknolojik tarihi eser yeşiller giydi

İstanbul Teknik Üniversite’sinde (İTÜ) emektar eserleri doğa ile buluşturan sergi açıldı....

Kuru Öksürüğe Ne İyi Gelir? Öksürük Nasıl Geçer?

Kuru öksürüğe sigara, alerjik maddeler, mide asitleri ve soğuk algınlığı...

Türkiye’nin ilk kadın stüdyo fotoğrafçısı Maryam Şahinyan

Türkiye'de birçok alanda olduğu gibi fotoğrafçılık sanatında da kadının adına pek...

Tartışı-Yorum

Lale Devri ne zaman bitecek?

Ghislaine de Busbecq Kanuni Sultan Süleyman’ın armağanı olan ilk lale soğanlarını Avrupa’ya tanıttığında belli ki tarihin ilk büyük spekülasyon balonuna neden olacağını tahmin edememişti. Tartışı-Yorum / Tolga Yumrukaya 1600’de LALE 2015’te KONUT MANTIK HEP AYNIGhislaine de Busbecq Kanuni Sultan Süleyman’ın armağanı olan ilk lale soğanlarını Avrupa’ya tanıttığında belli ki...

Bir seçim klasiğine “Ünlemsel Merhabalar”

Tartışı-Yorum / Nihat Duru Seçimi seçim şarkısı ve bolca benzin israfı sanıp iğrenç şarkılarını baslı hoparlörlerle milletin kulaklarına dayayan iyi gün dostu siyasetçilerimize merhaba! ‘Çalıyor ama çalışıyor da’ diyecek kadar zihniyeti bozuk, Beyniyle açık insanlar size de merhaba!! Evinin bacasından 5. Sınıf kömür dumanıyla ciğeri zorda, ama evinin arkasından geçen...

Kadim Süryanilerin Akitu Bayramı

Yerinden yurdundan edilen, sürgün halkların derdini en içten şairler dillendirir. Bu sebeple Yuhanna Bar Madeni der ki:“Ey sağduyulu!Ana vatanında kalman,Saygınlığını korur.Hakareti ve acı dolu gurbeti hor gör.Saç, başta oldukça değerlidir.Olmadığında, küçümsenir ve ayaklar altına alınır”Bundan tam 6766 yıl önce (MÖ 4750) Asur ve Babil kaynaklarına göre, tarihte...