Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Mustafa Cengiz’den derbi yorumu: Her 20 yılın bir 1’inci yılı, ilki vardır

Spor 12 Nisan, 20:51'de eklendi


Mustafa Cengiz’den derbi yorumu: Her 20 senenin bir 1’inci yılı, ilki vardır

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe derbisini kazanmak istediklerini söylemiş oldu. Cengiz, “Bir anane, 20 senedir kazanamıyoruz. Her 20 senenin bir 1’inci yılı, ilki vardır” dedi.


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz (ortada) ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak (solda) derbiyle ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu.

DUVAR – Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 14 Nisan Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacakları derbide 20 senelik geleneğin sona ermesini dilediklerini söylemiş oldu.

GS TV’de konuşan Cengiz, “Devamlı olarak bir idrak yönetimi yapılıyor. Bir anane, 20 senedir kazanamıyoruz. Her 20 senenin bir 1’inci yılı, ilki vardır. O ilkin olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Şampiyon olmayı hedeflediklerini dile getiren Cengiz, “Tüm maçları kazanarak şampiyonluğa yürümek istiyoruz. Kıymetli rakibimizi de iyi bir skorla hak ettiğimiz bir halde yenerek, bu şampiyonluğun taçlandırılmasını isteriz. Bizim için onur olur fakat taraftarımız şundan güvenli olsun ki mücadelemiz ve şampiyonluk yürüyüşümüz sonsuza kadar sürecek” dedi.

ALBAYRAK: ALLAH COŞKUMUZU BOZMASIN

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ise takımda coşkulu bir hava bulunduğunu aktararak şunları söylemiş oldu:

“Her sabah idmanda takımla beraberiz. İyi bir hava var. Tanrı bu coşkumuzu ve havamızı bozmasın. En iyi şekilde hazırlanıyoruz. Şampiyon olmak istiyoruz. Şampiyon olmamız için de tüm rakiplerimizi yenmek istiyoruz. Güzel bir maç olmasını, dostça geçmesini temenni ediyorum. Maç bittikten sonrasında el ele kol kola ayrılmayı temenni ediyorum. Bu ilk değil son derbi de olmayacak. Her şeyden ilkin oradan dostça ve kardeşçe ayrılırsak Türk futboluna en mühim mesajlardan birini veririz.” (İSTANBUL/AA)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.