Ana Sayfa Haberler Sağlık Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır

Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır

0

Mutluluk çubuğunun nasıl takıldığı ve ne şekilde kullanıldığı son zamanlar da en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. mutluluk çubuğu sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin kalıcı bir şekilde tedavi edilmesi yönünde kullanılmaktadır. Özellikle son yıllar da erkeklerde yaşanan sertleşme sorununda bu tedavi yöntemi ön plana çıkmaktadır. Yapılan pek çok araştırma sonucunda sertleşme sorunu ile birlikte ortaya çıkan penis küçülmesi sorununa da fayda sağladığı ortaya çıkmıştır. Kolay bir işlem olmasından kaynaklı olarak herkesin gönül rahatlığı ile yaptırdığı işlemlerden biri haline gelmitir. Bu işlemi yaptıracak olan kişilerin mutlaka uzman hekimlere başvurması gerekmektedir. Uzman hekimler sayesinde iyileşme süreci de son derece hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

 Mutluluk Çubuğu İşlemi Nasıl Yapılır?

 Mutluluk çubuğunun takılması işlemi yaklaşık olarak 35 dakika ile 60 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Bu çubuğun takılması esnasında herhangi bir ağrı ya da sızı durumu söz konusu olmaz. Lokal anestezi ile yapılan bir işlem olmasından dolayı ağrı hissetmeden işlem tamamlanır. İşlem esnasında tek bir penis protezi kullanılabildiği gibi 3 tane penis protezi de kullanılabilmektedir. Tek penis protezi daha faydalı olduğu için genellikle bu şekilde işlem gerçekleşir. Penis ucundan iç kısma kadar yerleştirilen protez sayesinde penisin ereksiyon esnasında sertleşmesi sağlanmış olur. Mutluluk çubuğunun seçimi genellikle uzman hekim tarafından yapılmaktadır. Hangi formu uygun görülür ise işlem esnasında o protez tercih edilir. Penise takılan bu çubuk pek çok fayda durumunu da beraberinde getirir. Mutluluk çubuğunun sonrasında hızlı bir iyileşme söz konusu olur ve 3 ay sonra tam olarak işlevsel hale gelmeye başlar.

 Mutluluk Çubuğunun Faydaları Nelerdir?

 Mutluluk çubuğunun faydaları nelerdir ve mutluluk çubuğu nasıl takılır gibi sorular en çok merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Mutluluk çubuğunun erkekler üzerinde pek çok faydası söz konusu olmaktadır. Özellikle peniste yaşanan sertleşme sorunu erkekler de en çok karşılaşılan cinsel sorunlardan biridir. Bu sorunu en kısa zamanda ortadan kaldırmak ve en etkin sonucu alabilmek adına mutluluk çubukları ön plana çıkmaktadır. Mutluluk çubuklarının faydalarından bir diğeri ise penis boyu üzerinde olmaktadır. Mutluluk çubukları sayesinde penis boyunda uzama durumu da söz konusu olmaktadır. Ağrısız bir işlem olması da sağladığı faydalar arasında yer almaktadır. Sertleştirme hapları ya da kremleri kısa süreli fayda durumlarını ortaya çıkarmaktadır. Mutluluk çubukları ise kalıcı bir şekilde tedavi imkanı sunmaktadır. En etkin ve kalıcı sertleştirme imkanı söz konusudur.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version