Ödülü Mehmetçik ve Kemal Kılıçdaroğlu’na adadı

0


İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafınca ‘Kariyer Onur Ödülü’ne layık görülen Grup Gündoğarken’in üyesi Burhan Şeşen, şiddetin her türlüsüne karşı olduklarını belirterek, “Bu onur ödülünü Doğu ve Güneydoğu’da şehit olan Mehmetçiklerimiz ve onların cenazesine katılıp saldırıya uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına alıyoruz” dedi.

İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü öğrencileri, bu yılki ‘Kariyer Onur Ödülü’nü Grup Gündoğarken’e takdim etti. Geride bıraktıkları 37 senelik sanat hayatında ‘Rüzgar’, ‘Ellerimde Çiçekler’, ‘Sen Benim Şarkılarımsın’, ‘Sensiz Olmaz’, ‘Sarmaş Dolaş’, ‘Dert Olur’ ve ‘Ankara’dan Abim Geldi’ şeklinde klasik şarkılara imza atan Burhan Şeşen ve Gökhan Şeşen, Ataköy Yerleşkesi’nde bulunan Akıngüç Oditoryumu’nda iltifatlar eşliğinde ödülü aldı.

‘ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNE KARŞIYIZ’

Verilen ödül için öğrencilere teşekkür eden Burhan Şeşen, şiddetin her türlüsüne karşı olduklarını belirterek, “Bu onur ödülünü Doğu ve Güneydoğu’da şehit olan Mehmetçiklerimiz ve onların cenazesine katılıp saldırıya uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına alıyoruz. Şiddetin her türlüsüne karşıyız” dedi.

‘BU ÖDÜLÜN YERİ BİRAZ DAHA FARKLI’

Grubun usta isimlerinden Gökhan Şeşen de, şöyleki dedi: “Her alınan ödül oldukca kıymetli doğal fakat bu tüm kariyerimiz için verilmiş bir ödül olduğundan yeri birazcık daha değişik. Hele de sizin şeklinde gençlerden bu ödülü almak oldukca gurur verici. Öteki taraftan bu gecenin geliri Yüzümle Mutluyum Derneği’ne bağışlanıyor. Bu açıdan da yaşama duydukları saygı sebebiyle Kariyer Kulübü’ne oldukca teşekkür ediyoruz.”CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here