Ana SayfaHaberlerEkonomiSanal etkinlikler organize edebileceğiniz...

Sanal etkinlikler organize edebileceğiniz online platform: SanalEtkinlik.com

[ad_1]

Sanal etkinlikler organize edebileceginiz online platform SanalEtkinlikcom

İçinde bulunduğumuz süreçte dijital dönüşümün hız kazanmasıyla, etkinlik teknolojileri şirketi eventIQ, yeni platformu SanalEtkinlik.com’u duyurdu.

Sanal etkinlik organize etmek isteyen kullanıcılar, bir etkinlikte olması gereken planlama, kayıt, etkileşim ve canlı yayın özelliklerine; SanalEtkinlik.com sayesinde ara bir uygulama olmadan, tek noktadan ulaşabiliyor.

“Amacımız; pazarı bu konuda eğitmek, önce sanal ve sonrasında hibrit etkinliklerde başarıyı en üst seviyeye çıkarmak”

Kuruculardan Akın Sarıözkan, platform hakkında “Salgının sektörümüze etkilerini ilk günden itibaren gösterdiği, ezberlerin bozulduğu ve alışkanlıkların değiştiği bu dönemde değer yaratmanın yolu kuşkusuz teknolojiden geçecek. Süreci yakından takip ettik ve geçtiğimiz 7 aylık dönemde kurumların, etkinliklerini sanal ortamda organize etmede zorlandıklarını gözlemledik. Bunun üzerine kullanımı kolay, esnek ve paydaşlarımızın etkileşim noktalarını göz önünde bulundurduğumuz bir platform tasarladık. eventIQ olarak amacımız; pazarı bu konuda eğitmek, önce sanal ve sonrasında hibrit etkinliklerde başarıyı en üst seviyeye çıkarmaktır” dedi.

Sanal etkinlikler organize edebileceginiz online platform SanalEtkinlikcom

SanalEtkinlik.com’un sunduğu temel özellikler:

 • Esneklik: Aynı platform içerisinde tamamen ücretsiz self-servis bir çözümden, 3 boyutlu sanal setlerin kullanıldığı prodüksiyonlara kadar, geniş bir yelpaze.
 • Ölçeklenebilirlik: Şirket içi mini etkinliklerden, dünya çapında binlerce katılımcıya ulaşan büyük etkinliklere destek vermek üzere tasarlanmış altyapı.
 • Çoklu format desteği: Tek oturumlu, çok oturumlu veya çok günlü etkinlik programlarının interaktif video ve broadcast video formatlarıyla desteklenmesi.
 • Tutarlılık: E-posta iletişiminden kayıt sayfalarına, sanal etkinlik lobisinden etkileşimli oturumlara sorunsuz geçiş ve her adımda markalanmayı görebilme.
 • Güvenlik: Tamamen tarayıcı tabanlı çözümle oturumlara katılmak için ek yazılım indirme ihtiyacının kalmaması. Tüm etkinliğin tek platform üzerinden gerçekleşmesi ve bu sayede artan veri güvenliği.
 • Gerçek zamanlı veriler: Katılım düzeyleri, puanları ve genel etkinlik başarısıyla ilgili ölçümler SanalEtkinlik.com’da standarttır. Veriler; etkinliği organize edenlerin katılımcılar üzerinde yarattığı etkiyi, yatırımlarının getirisini analiz etme olanağı tanıyor.

Alternatif tasarım imkanları:

 • Self-Servis / Tarayıcı (Browser) tabanlı interaktif video
 • Profesyonel prodüksiyona ihtiyaç duyulan büyük etkinlikler

Sanal etkinliklerini tamamen kendileri düzenlemek isteyenler, aylık sabit bir ücret karşılığında platform üzerinden çalışmalarını yapabiliyor. Tarayıcı tabanlı interaktif video (WebRTC) kullanan konuşmacıların ve katılımcıların herhangi bir uygulama yüklemelerini ve broadcast yazılımı kullanmalarını gerektirmiyor.

Platformda; 100, 250, 500 ve 1000 katılımcı limitine sahip PRO paketler seçilebiliyor. Tüm PRO paketlerde 6 konuşmacı ve 1 ekran paylaşımı olmak üzere eş zamanlı 7 yayın yapılabiliyor. Her oturumun süre limiti ise 4 saat.

SanalEtkinlik.com, sanal konferans ve sanal kongre gibi büyük etkinliklere de özel çözümler üretiyor. Platform, on binlerce katılımcıya ulaşmayı mümkün kılan bir altyapıya sahip.

Bu etkinlik çözümü,

 • Eş zamanlı birden fazla ana sahne,
 • Break-out oturumların yapılabildiği alt salonlar,
 • Sponsor alanları,
 • Expo alanları,
 • Katılımcıların birbirleriyle iletişime geçebilecekleri ve ortaklar arası iletişim ağı (peer-to-peer networking) alanları ile fiziksel bir etkinliğin tüm unsurlarını dijital ortama taşıyabiliyor.

[ad_2]

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Leonardo DiCaprio’nun rol aldığı en iyi 5 film

90’lı senelerde yıldızı parlayan ve otuz yılı aşkın kariyeri boyunca başarı...

SİYAD’ın seçimiyle 100 yılın en iyi 10 filmi

Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) 47. SİYAD Ödülleri 11 Mart'ta düzenlediği törenle...

Dünyadaki en iyi mesleğin Doğa Fotoğrafçılığı olduğunu kanıtlayan 30 fotoğraf

Doğa ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı hepimizin de hayal edebileceği gibi büyüleyici...

Sinema tarihinin tartışma yaratan 14 film afişi

Film afişleri denince akla ilkin yaratıcılık gelir elbet. Artık bir “sektör”...

Tartışı-Yorum

Üşüyor bir coğrafyanın yüreği

'Eylül Mayıs'a dönüşecek...'Geo Milev Üşüyor bir şehrin yüreği,  geceler buzdan karanlık. Yan yana dizilmiş çadırlar kanıyor. Üşüyor yeryüzü ve şehrin sokaklarında geziyor soğuk. Bir çocuk gözlerinde acının izlerini taşıyor. Bir bahar var ve gelecek mutlaka çocuk. Umudun ışığını taşıyor, geleceğimiz umudumuz çocuk. En amansız fırtınalar diner çocuk, savrulur...

Ankara’da Gayrimenkulün Son Durumu

Ankara, bilindiği üzere memur kenti olarak da bilinmektedir. Fakat son yıllarda oluşan konut projeleri ve Büyükşehir Belediyesi’nin çıkarmış olduğu sosyal projeler ile   arsaların yüksek  noktada fiyatlanması aslında hiçte öyle olmadığını göstermektedir. Ankara’nın Güneyi Yatırımın GözbebeğiSon 15 yıldır dolum noktasına ulaşan Çankaya’da tek çare olarak gözüken Mühye, Karataş bölgesinde...

Ahlâksız modernite – Hamdi Şekeroğlu yazdı

“Her yeni güne acı haberlerle uyanan, gazete manşetleri kan kırmızısı ile tektipleştirilen, acı, terör, tecavüz ve cana kıyma sıradan eşik-altı haberler olarak adledilen daha da kötüsü bütün bu olup bitenleri hazmedip “düşünce fakiri” olmayı seçen kitlelerle dolu olan Türkiye’de yazacak bir bu mu kaldı kardeşim?” diyebilirsiniz. Dünya tarihinde...