Siccin 5 İzle Yarın Vizyona Giriyor !

0

Korku severlerin merakla beklediği Siccin serisinin devam filmi olan siccin 5 izle 17.08.2018 (Yarın) vizyona giriyor. Film için gelen yorumlara bakacak olursak senaristliği ve yönetmenliği üstlenen Alper Mestçi’nin fragmanda bile insanların içini ürperten sahnelere yer verdiğini söylemek mümkün.

Filmin konusu olarak diğer Siccin serilerinden farksız olarak karşımıza çıkan Siccin 5 izle yine büyü ve dini konuları ele almış. Bir ailenin yıllar öncesi yaptığı bir ayin yüzünden hayatlarının sonuna kadar lanetlenmesinin ele alındığı filmde ailenin değişik bir bireyi olan Hale adlı kızın, gördüğü rüya sonucunda değişen hayatını anlatıyor.

Hale babasını hiç görmemiş ve o doğmadan önce öldüğünü bilmektedir, bir gece rüyasında gördüğü babası Hale’yi dedesinin Karain Köyü’ndeki eski evine çağırır. Ailenin yaptığı ayini rüyasında gören Hale, ani değişimlerle ürkütücü bir kıza dönüşür. Onun bu durumundan en çok etkilenenler ise halası Azra ve Azra’nın sevgilisi Selim olacaktır. Filmde ailenin başına bu laneti açan kişiler Hale’nin babaannesi ve halasıdır düzenledikleri ayin bir ömür boyu onları etkileyecektir.

Filmin oyuncuları olarak karşımıza çıkan Rüya Önal, Merve Ateş, Özgür Hacıer, Ece Koroğlu, Ece Edibe Baykal, Pınar Gülkapan gibi oyuncuların bir kısmı daha önceki Siccin serilerinde oyuncu olarak görev almıştır. Tecrübeli sayılabilecek bu ekip, Alper Mestçi yönetmenliğinde izleyicilere nasıl sahneler izlettirecek şimdiden merak konusu olmuş durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here