Şişli İngilizce Kursu

0

Yabancı dil öğrenmek için kurumumuza başvuranlar, öğrenci merkezli bir eğitim ile karşılaşmaktadır. Bireylerin her türlü ihtiyaçlarının düşünüldüğü ve özel amaçların gerçekleştirildiği kurumumuz, bireylere İngilizce konuşma, yazma ve okuduğunu anlama becerilerini kazandırmaktadır. İngilizce’yi akıcı ve seri konuşmayı şişli ingilizce kursu sayesinde öğrenenler, duygu ve düşüncelerini İngilizce olarak anlatabilmektedir. Kurumumuz ezberden öğretilen İngilizce eğitimine karşı bir kurumdur ve eğitimin tamamen anlayarak olmasına özen göstermektedir.

Günlük yaşantılarında İngilizce konuşabilecek seviyeye gelenler, bunu şişli ingilizce kursları ile başarmaktadır. İngilizce gelişiminde büyük rol oynayan sosyal aktiviteler sürekli olarak yapılmaktadır. Yapılan aktiviteler, öğrencilerin özgüven gelişimlerine fayda sağlamaktadır. Öğrenciler için hazırlanan olumlu ortam, İngilizce’nin rahat bir şekilde kullanılmasını kolaylaştırmaktadır.

Şişli İngilizce Kursu Eğitim Kadrosu 

Kursumuz teorik bilginin yanı sıra öğrencilerin öğrendikleri bilgileri nasıl kullanacağını da öğretmektedir. Aktif olarak derslere katılan öğrenciler, yorum yapmaya ve İngilizce konuşmaya teşvik edilmektedir. Yabancı dilde uzman olan eğitmen kadromuz, kaliteli hizmet anlayışını pekiştirmektedir. Öğrenciler ile ortak bir eğitim saati belirlenmekte ve o saatlerde ingilizce kursu gerçekleşmektedir. 

Sürekli yapılan quiz sınavları ile öğrencilerin gelişimleri yakından gözlemlenmektedir. Yapılan gözlemler, öğrencilerin eksik noktalarının tespit edilmesinde yardımcı olmaktadır. Profesyonel eğitmenler, kurallara bağlı bir dil eğitimi vermektedir. Yerli eğitmenler ile birlikte kurumumuzda yabancı eğitmenler de dil öğrenme konusunda yardımcı olmaktadır. Son teknoloji sınıfları, eğitim materyalleri ile zenginleştirilmiş ve aktivite öğrenmeye yatkındır.

Şişli İngilizce Kursu Özel Ders Programları 

Kurumumuza gelen öğrenciler, İngilizce’yi eğlenerek öğrenmektedir. Her bir öğrenci için onun gelişimine uygun özel ders programı hazırlanmaktadır. Alanlarında seçkin tecrübeli eğitmen kadromuz, hep öğrenci odaklı düşünmektedir. Kurumumuzda verilen İngilizce eğitim saatleri, tamamen öğrencilerin istek doğrultularına uygun şekilde ayarlanmaktadır. Zengin eğitim materyalleri, öğrencilerin hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlamaktadır.

Özel derslere katılan öğrenciler, pratik yapma imkanını da bulmaktadır. Birebir yapılan özel ders programları olabileceği gibi öğrenciler arkadaşları ile birlikte özel ders programı ayarlanmasını talep edebilmektedir. Kurumumuz, İngilizce öğretimi sırasında yazılı materyallerin yanı sıra işitsel materyallerden de faydalanmaktadır. Kurumumuzda çalışmakta olan eğitmenler, öğrenciler için bir rehber niteliğindedir.

Şişli İngilizce Kursu Eğitim İçeriği 

Gerekli gramer bilgisini kolay bir şekilde öğreten kurumumuz, anlama-konuşma yeteneklerinin gelişmesinde büyük fayda sağlamaktadır. Verilen eğitim ile birlikte öğrencilerin kendilerine olan güvenleri gelişmekte ve İngilizce konuşan yeni arkadaşlıklar kurmaktadır. Dilin rahat bir şekilde öğrenilebilmesi için uzman eğitmenlerimiz, öğrencileri yormayacak ödevler vermektedir.

Kendi seviyelerine uygun sınıflarda eğitim gören bireyler, dersleri aksatmadan kursa gelirlerse İngilizce’yi kısa sürede öğrenmektedir. Doğru eğitim metodu uygulayan kurumumuz, sürecin hızlandırmaktadır. Her geçen gün geliştirilen eğitim metodları ile yeni teknikler kullanılması, kursun başarılı bir şekilde sonlanmasını sağlamaktadır. Kurumumuzun herhangi bir yaş kısıtlaması yoktur ve her yaştan insan kurumumuza başvurabilmektedir. Düzenli çalışma ve tekrarlar kursun başarıya ulaşmasında en etkin faktörlerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here