Ana SayfaKültür SanatSinemaStephen King, etkisinden çıkamadığı...

Stephen King, etkisinden çıkamadığı film sahnesini anlattı

[ad_1]

Yazar Stephen King, ünlü Hollywood yıldızı Gerard Butler’ın yeni filmi “Greenland: Son Sığınak”ın (Greenland) bir sahnesinden uzun süre çıkamayacağını söyledi.

Independent Türkçe’nin We Got This Covered‘dan aktardığı habere göre, Ric Roman Waugh’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve Butler’ın Morena Baccarin ve Scott Glenn’le birlikte başrolünde yer aldığı film Dünya’nın sonunu getirebilecek bir meteor insanlığı tehdit ederken bir ailenin bu felaketten kurtulmak için verdiği mücadeleyi konu alıyor.

Şu ana kadar hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden epey iyi yorumlar alan film Gerard Butler’ın kariyerindeki en iyi filmlerden biri olarak değerlendiriliyor.

Bununla birlikte film Stephen King’in de beğenisini almayı başardı. Ünlü yazar her ne kadar filmin bir “yüksek sanat” örneği olmadığını söylese de filmin bir sahnesinin etkisinden uzun süre çıkamayacağını belirtti.

King sosyal medyada yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Felaketlerle hissizleştiğimiz bu yılda ‘Greenland’ yüksek sanat örneği olmasa da bir sahnesinin etkisinden uzun süre çıkamayacağım: Kuyrukluyıldızın ev büyüklüğündeki parçaları yıkımla yağarken, çatı katındaki bir kokteyl partisindeki insanlar içeceklerini kaldırır… ve şerefe”.

Her ne kadar koronavirüs pandemisi nedeniyle filmin sinemalarda gösterimi ertelenmiş olsa da çeşitli dijital platformlardan izlemek mümkün.

Stephen King, daha önce yaptığı bir başka paylaşımda “The Rental” filminin 2020’nin en iyi korku filmi olduğunu söylemişti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 [ad_2]

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ankara'da düğün fotoğrafçısı arayan ve düğün hazırlıkları yapan çiftlere, bu listemizde...

10 fotoğrafla Rus fotoğrafçısı Aleksandr Yakovlev’den Büyük Patlama Teorisi

Rus fotoğrafçısı Aleksandr Yakovlev, Büyük Patlama Teorisi adlı çalışmasında un, dans...

Alkol Oranı En Yüksek 10 İçki

10. OLMECA TEKİLA Son sırada %38 alkol oranıyla Olmeca Tekila yer alıyor....

Londra Tarih Müzesi’nde Vahşi Doğadan Seçilen En Harika Fotoğraflar!

2014 yılında Londra Tarih müzesinin her sene teşkil ettiği ve 50....

Tartışı-Yorum

Şufa Hak(sızlığı) yasal peki adil mi!

Tartışı-Yorum / Tolga Yumrukaya Hisseli tarla ve arsa alanlar dikkat! Tarla veya arsa vasıflı hisseli taşınmaz alımlarında satış bedellerini gerçek bedellerden göstermeyen alıcılar mağdur oluyor. Gayrimenkul fiyatlarının yükselmesini fırsat bilen paydaşlar,...

Rütbelerin Er’leri

Rıza Yalçın Koçak ‘Türk halkı sessiz kalarak onayladığı bu savaşın mağduru olmaya mahkumdur.’ (TAK-Haziran 2016) Erleri çekin rütbeliler gelsin! Erleri çekmeyecek rütbeliler ordusu. Ere göre tanımlı omuzlardaki apoletler. Kaç erin başı olduğunu bildiriyor...

Ümit Kıvanç yazdı “Savaştan buraya insanlık macerası”

Ümit Kıvanç Radikal'in bugünkü köşesinde "Savaştan buraya insanlık macerası" başlıklı bir yazı kaleme aldı.  Ümit Kıvanç'ın bugünkü yazısı: Belki de bir kısmı eşimiz dostumuz ahbabımız arkadaşımız olan yeni milletvekilleri hepimiz adına...