8 C
İstanbul
Perşembe, Şubat 25, 2021

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nin fiziki gösterimleri iptal edildi
[ad_1]

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nin (SYFF) Pera Müzesi’nde gerçekleşmesi planlanan fiziki gösterimleri pandemi tedbirleri doğrultusunda iptal edildi. Çevrimiçi gösterimlerin olacağı SYFFEVDE programı 1-6 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek.

19-22 Kasım tarihleri arasında Pera Müzesi’nde gerçekleşmesi planlanan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali, koronavirüs vakalarının artmasıyla alınan yeni tedbirler kapsamında iptal edildi.

Festivalin 2020 seçkisiyle çevrimiçi düzenlenecek olan  SYFFEVDE programı, 1-6 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Filmler surdurulebiliryasam.net adresi üzerinden izleyiciyle buluşacak.

SYFFEVDE’nin programına ve kotalı film seansları için kayıt formlarına da şu an hazırlanmakta olan aynı siteden ulaşılabilecek.

Açılış filmi: ‘Milletler Birleşince: Acil Zamanlar için Acil Çözümler’

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Heinrich Böll Stiftung Derneği Türkiye Temsilciliği ve UNDP Türkiye’nin desteğiyle gerçekleşecek olan SYFFEVDE çevrimiçi festivalin açılışı “Milletler Birleşince: Acil Zamanlar için Acil Çözümler” adlı filmle yapılacak.

BM tarafından, kuruluşunun 75’inci yılında ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın beşinci yılını kutlamak için özel hazırlanan “Milletler Birleşince: Acil Zamanlar için Acil Çözümler” (Nations United: Urgent Solutions for Urgent Times) adlı film 1 Aralık’ta saat 11.00’de gösterilecek.

SYFFEVDE programına şuradan ulaşılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 [ad_2]


Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,258BeğenenlerBeğen
1,083TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol
- Advertisement -

Popüler Listeler