Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

TARZINIZ KONUŞSUN

Yaşam 20 Şubat, 22:51'de eklendi

Giyim, zevklerimizi ve tarzımızı dışa yansıtmamıza yarayan mükemmel bir araç. Öyle ki her ortama uygun bir şekilde giyinip, çevremizden beğeni almak hoşumuza gidiyor. En önemlisi aynanın karşısında kendimizi şık bulup beğenmemiz oldukça hoşumuza giden bir durum. Moda ile sadece kadınların ilgilendiği algısının yıkıldığı yılları yaşıyoruz. Artık erkekler de kadınlar kadar modayı takipte ve bir o kadar da istikrarlı bir şekilde tarz olmaya devam ediyorlar.

Giyimde önemli olgulardan biri, ürünün kalıbının iyi olmasıdır. Özellikle pantolonlarda bu daha önemlidir. Yanlış bir kalıpla dikilen bir pantolon sizin vücudunuzu kötü gösterebilir. Ama iyi kalıplarla dikilen bir pantolon sizin vücudunuzdaki beğenmediğiniz bölgelerin de iyi görünmesini sağlar. Sadece kalıp ile de değil, modelde de dikkatli bir seçim yapmanız gerekmekte. Sizin vücut yapınız, ölçüleriniz ve boyunuza uygun bir şekilde model seçmelisiniz. Örneğin seçeceğiniz model sizin boyunuzu daha kısa gösterebilir. Bunun gibi durumlarla karşılaşmamak adına vücut analizinizi iyi bir şekilde değerlendirip, doğru kıyafet seçimi yapmalısınız. 

Renkler, ilk bakışta kıyafeti bizim için cazip kılan en önemli kriterdir desek yanılmış olmayız. Hepimizin dolabında bolca yer alan ve alışveriş yaparken elimizin daima gittiği bir renk mutlaka vardır. Bu renge karşı doğal bir beğeni duymanızın dışında, ten renginize ya da saç ve göz renginize de yakıştırıyor olabilirsiniz. Ya da her kıyafete uygun bir renk olmasından dolayı sıkça tercih ediyor olabilirsiniz. Bu konuda sınırsız olmanızı tavsiye ederiz. Mutlaka renkler bir uyum yakalamalıdır fakat bu uyumu alt ve üst parçaları kombin yaparken kıyafetin içindeki ufak bir detayda da yakalayabilirsiniz. Mesela hak renkte bir pantolonun mor bir tişört ile uyum yakalamasını isterseniz, üzerinizdeki tişörtün içinde bir miktar haki renkte desen olması sizi oldukça uyumlu gösterecektir. Marjinal olmaktan asla korkmayın ama renkleri de çok fazla birbirine karıştırmayın. Uyumlu renklerin bir arada olması da, tezat renkler de oldukça şık olabilir. Yeter ki doğru tercih yaptığınızdan emin olun!

Standart bildiklerinizin biraz dışına çıkın! Artık kumaş pantolonlarda harika modeller, desenler ve renkler mevcut. Üzerine giyeceğiniz bir gömlekle klasik şıklığını, bir tişörtle kombin yapmanız halinde ise spor şıklığını yakalayabilirsiniz. Bu sene vitrinlerde çokça rastladığımız bir tür de fitilli pantolon. Bildiğimiz klasik pantolonların aksine, dar ve vücuda fit bir hava katan kesimi ile tarzınızdan söz ettirebilirsiniz. Altına bir sneaker ayakkabı ile uyum yakalayabilirsiniz. Erkek giyimde orijinal bir tarz yakalamak için hayal gücünüzden yardım alın. Kafanızda yarattığınız kombinleri bir arada bulacağınız bir internet sitesinden de alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede zaman ve enerji harcamadan, uygun fiyatlarla çeşitli kıyafetler alarak farklı kombinlerle giyinebilirsiniz. Size tavsiyemiz güvenilir, müşteri memnuniyetine önem veren siteleri tercih etmenizdir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: