Transferde Badou Ndiaye Krizi

0
Badou Ndiaye

Galatasaray ciddi bir bonservis bedeli karşılığında Stoke City’ye sattığı Badou Ndiaye’yi sezon sonuna kadar kiralamıştı. Gittiği takımda bir türlü isteneni veremeyen ismin sarı kırmızlı forma ile yine çok başarılı olmasının ardından sürecin nasıl işleyeceği merak ediliyor. Terim oyuncunun takımda kalmasını isterken, oyuncunun yüksek bonservis nedeniyle buna imkansız olarak bakılıyor. Buna karşın olarak Stoke City cephesi ise oyuncunun takıma geri dönmesini istemiyor. Satılması düşünülen ismin transferde önemli bir krize neden olacağı söylenebilir. Her mücadele Betitbet Yeni Giriş farkıyla gelmeye devam ediyor.

İngiltere’de İstenmeyen Adam Konumunda

Stoke City taraftarının bir türlü beğenisini kazanamayan Ndiaye, adeta istenmeyen adam konumuna düştü. Sarı kırmızlı taraftarlar tarafından da çok sevilirken, aradaki tek engelin yüksek bonservis bedeli olduğunu söylemek mümkün. Bu sorunun nasıl aşılacağın ise henüz netlik kazanmadı. Ancak yönetimin bu oyuncunu bonservis bedelini ödemesine imkansız gözü ile bakılırken, yeniden kiralık formülü düşünülüyor. Buna diğer takımın nasıl bakacağı ise henüz belirsizliğini koruyor. Maçlarda yaşanan heyecan Betitbet ile gelirken hemen değerlendirebilirsiniz. Ndiaye sezon sonuna kadar takımın şampiyonluğunu için elinden geleni yapmaya devam ederken, bonservisini elinde bulunduran Stoke City cephesinden nasıl bir karar geleceği de merak ediliyor.

İstenen Bonservis 16-17 Milyon Euro

Stoke City oyuncusu için 16, 17 milyon Euro seviyesinde bir bonservis rakamı istemeye devam ediyor. transfer süreci başladığı zaman sürecin nasıl işleyeceği merak edilirken, oyuncunun takımda kalmaya devam etmesi için gerekli adımlar atılacak. Sarı kırmızılı yönetimin ilk olarak kiralık formülünü devreye sokacağı ve buradan sonuç çıkarmak için çaba sarf edeceğini belirtelim. Yaşanacak süreci yakından takip eden taraftarlar içinde önemli gelişmeler yaşanacak. Sizde haberleri hemen almaya devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here