Türkiye Kupası Müsabakalarının Hakemleri Belli Oldu!

0

Türkiye Kupası 2. Tur maçlarının hakemleri belli oldu. 23, 24 ve 25 Eylül tarihlerinde oynanacak olan 2. Tur’da; 1. Tur’u geçen 35, Spor Toto 2. Lig’den 37, PTT 1. Lig’den 18 ve Spor Toto Süper Lig’den 8 takım mücadele edecek.

 

Buna göre 24 Eylül Çarşamba günü oynanacak Adana Demirspor – İstanbul Güngören Belediyespor maçını Şırnak bölgesinden Hüseyin Çiftsüren yönetecek.

Hüseyin Çiftsüren ile ; maçlarımız şu şekilde sonuçlanmıştı.

İç Sahada; 3 maçımızı (2 galibiyet,1 mağlubiyet)

Deplasmanda; 4 maçımızı (2 beraberlik,1 galibiyet,1 beraberlik )

Türkiye Kupası 2. Tur maç programı ve hakemleri ise şöyle:

23 Eylül Salı
14.30 Tekirdağspor – Çaykur Rizespor: Ömer Faruk Ocak
14.30 Sebat Proje Trabzon Akçaabat – Denizlispor: Sefa Demir
15.00 Çorum Belediyespor – Manisaspor: Adem Elgörmüş
15.00 Bayrampaşa – Adanaspor: Bora Budak
16.00 Yeni Diyarbakır – Samsunspor: Caner Ak
18.00 Bucaspor – Batman Petrol Spor: Deniz Kükrek
18.00 Kayserispor – Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Erdoğan Özkaya
18.00 Osmanlıspor Futbol Kulübü – Kırıkhanspor: Tolga Kadaz
18.00 Konya Anadolu Selçukspor – Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Halil Sayın
19.00 Göztepe – Bursa Nilüferspor: Emre Kosif
20.30 Tarsus İdmanyurdu – Eskişehirspor: Emre Altun

24 Eylül Çarşamba
13.00 Hacettepe Spor – Torku Konyaspor: Ercan Hellaç
13.00 Cizre Spor – Aydınspor 1923: Niyazi İzgören
14.30 Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor – Pendikspor: Salih Salar
14.30 Ofspor – Tire 1922 Spor: Osman Ender Bulut
14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor – Adliyespor: Erdem İren
14.30 FBM Makina Balçova Yaşam Spor – Balıkesirspor: Erbay Aldemir
15.00 Körfez İskenderun Spor – Albimo Alanyaspor: Adem Sarıtaş
15.00 Sakaryaspor – Giresunspor: Murat Orhan
15.00 Hatayspor – Gaziosmanpaşa: Hüdaverdi Savcı
15.00 Sarıyer – Turgutluspor: Serdar Sözlevi
15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor – Denizli Büyükşehir Belediyespor: Hüseyin Altıntaş
15.00 Fatih Karagümrükspor – Bandırmaspor: Oktay Taş
15.00 İnegölspor – Niğde Belediyespor: Adnan Güngördü
15.00 Tepecikspor – Anadolu Üsküdar 1908 Spor: Sertan Bakan
15.00 Keçiörengücü – Boluspor: Bülent Çenet
15.00 Tuzlaspor – Kartalspor: Sertaç Şaroğlu
15.00 Yeşil Bursa – 1461 Trabzon: Ahmet Eşref Sarı
15.00 Gölbaşıspor – Kırklarelispor: H.hüseyin Yıldırım
15.00 Bugsaş Spor – 68 Yeni Aksaray Spor: Mehmet Güngör
15.00 Çankırıspor – Nazilli Belediyespor: Bilal Emektar
15.00 Sandıklıspor – Kocaeli Birlik Spor: Veli Karakaya
15.00 Zonguldak Kömürspor – Gümüşhanespor: Gökhan Esen
15.00 Ümraniyespor – Pazarspor: Bilal Köseoğlu
16.00 Kahramanmaraşspor – 12 Bingöl Spor: Onur Salık
17.00 Yeni Malatyaspor – Eyüpspor: Mehmet Emre Atasoy
18.00 Orduspor – Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Serhad Ürkmez
18.00 Mersin İdmanyurdu – Kemer Tekirova Spor: Mustafa Kürşad Filiz
18.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor – Etimesgut Belediyespor: Ali Şükrü Beldüz
18.00 Adana Demirspor – İstanbul Güngörenspor: Hüseyin Çiftsüren
19.00 Altınordu – Menemen Belediye Spor: Hasan Avcı
19.00 Fethiyespor – Derince Spor: Cihan Burgan
19.00 Mke Ankaragücü – Gölcükspor: Ozan Soykan
20.30 Karşıyaka – altay: Ümit Öztürk

25 Eylül Perşembe
14.30 Erzin Belediyespor – Gaziantepspor: Hakan Akmısır
16.00 Elazığspor – Ayvalıkgücü Belediyespor: Volkan Şeker
16.00 Şanlıurfaspor – Sivas Dört Eylül Belediyespor: Hasbi Dede
18.00 Antalyaspor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Levent Balcı
20.30 İstanbul Başakşehir – Tokatspor: Ali Zağlı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here