Ana SayfaKültür SanatMüzikTürkiye’den sanatçılar Londra Caz...

Türkiye’den sanatçılar Londra Caz Festivali’nde

Moğollar, BaBa Zula, İlhan Erşahin ve Islandman, “Istanbul Psychedelic” konserleri kapsamında Londra Caz Festivali’nde dinleyiciyle buluşacak.

Dünyanın en prestijli ve uzun soluklu müzik festivallerinden Londra Caz Festivali bu yıl salgından dolayı çevrimiçi ortamda gerçekleşecek.

Festivalde Türkiye’den Moğollar, BaBa Zula, İlhan Erşahin ve 2018 yılı Montreux Jazz Festivali’nde ‘Yetenek Ödülü’ne değer görülen Islandman yer alacak.

İstanbul Kültür A.Ş. ‘nin desteğiyle İstanbul’da farklı lokasyonlarda kaydedilen performanslar, 21 Kasım’da festival kapsamında gerçekleşecek çevrimiçi etkinlikte izlenebilecek. Konserlere erişim ücretsiz olacak.

Festival hakkında detaylı bilgi edinmek için şuraya bakılabilir.

Öte yandan Moğollar’ın “Anatolian Sun” adlı, tamamı canlı kaydedilmiş yeni albümü 11 Aralık’ta dinleyiciyle buluşacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Sağlıklı bir gebelik için 9 öneri

Gebelik dönemi çoğu kadın için zorlu bir süreçtir. Gebelikte en çok karşılaşılan sorunların başında ruh sağlığı bozukluğu ve stres geliyor. Bu dönemi en az hasarla atlatmak ve bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza almak için gebelik öncesinde ve gebelik döneminde dikkat edilmesi gereken pek çok şey var.

Şubat Avrupa’da ‘Karnavallar’ zamanıdır!

Şubat Avrupa’da karnavalların zamanıdır. Venedik, Nice, Köln, Düsseldorf ve Santa Cruz...

Türkiye’den 26 fotoğrafla “Zamanın Durduğu An”

Boyner Mağazaları ve Ant Yayıncılık'ın düzenlediği Boyner 9. Ulusal Fotoğraf Yarışması...

Elena Shumilova’dan iç ısıtan 25 pastoral fotoğraf

Fotoğraf sanatı kimimiz için hobi kimimiz için de bir tutkudur. Rus...

Tartışı-Yorum

Kolektif şiddet bilinci

Seçim beyannamelerinin yayınlandığı şu günlerde, partilerin, tıkanan ana damarımız olan “birlik beraberlik şuuru” bahsini, vaad metinlerine dahi almamalarına şaşmamak elde değil. “Birlik şuuru” deyince aklınıza saadece “kürt sorunu” geliyorsa,...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü mü, Dünya Emekçi Kadınlar Günü Mü?

Bu yazıda, 8 Mart'ı niçin emekçi kadınların mücadele günü olarak ele aldığımızı ayrıntılı bir şekilde irdelemeye çalışacağız.   Ama ilk önce, tüm dünyada ezilen, sömürülen kadınlarımıza ithaf edilen 8 Martımızda, bizleri...

Ahlâksız modernite – Hamdi Şekeroğlu yazdı

“Her yeni güne acı haberlerle uyanan, gazete manşetleri kan kırmızısı ile tektipleştirilen, acı, terör, tecavüz ve cana kıyma sıradan eşik-altı haberler olarak adledilen daha da kötüsü bütün bu olup...