Türkiye’nin e-ihracat şampiyonu Modanisa’nın stratejik iletişim ortağı Ünite-Edelman oldu

0


Türkiye’nin e-ihracat şampiyonu Modanisa’nın stratejik iletişim ortağı Ünite-Edelman oldu.

Modanisa.com, ilk küresel online Türk moda markası olma yolunda yatırımlarına hız verdiği yeni dönemde, stratejik iletişim yönetimini Ünite-Edelman’a emanet etti.

Bir alışveriş platformu olarak 850’den fazla üretici, marka ve tasarımcıyı uluslararası pazarlara açan Modanisa, Türkiye’nin hazır giyimdeki gücünü dünyaya taşıyor. 2011 yılında 50 tedarikçi ile çıktığı yolda bugün 850’den fazla tedarikçisi ile 5 kıtada 130 ülkeye kargo gönderen Modanisa, aylık 16 milyon, yıllık 200 milyonun üzerinde ziyaretçiye ulaşıyor. 2016 ve 2019’da İstanbul’da, 2017’de ise Londra ve Dubai’de düzenlediği Modest Fashion Week’ler ve 2018’de Endonezya’da sponsorluğunu üstlendiği Jakarta Modest Fashion Week ile küresel bir oyuncu olarak tüm dünyada fark edilen Modanisa, aldığı uluslarararası ödüllerle de adından söz ettiriyor. Türkiye’nin ilk uluslararası online alışveriş sitesi ve üst üste 3 yıl e-ihracat şampiyonu olan Modanisa, küçük üreticileri ve tasarımcıları dünyayla buluşturarak büyürken, start-up ruhunu da korumaya devam ediyor.

2016 yılında dünyanın lider iletişim grubu Edelman’ın Türkiye’deki münhasır temsilcisi olan Ünite, 1998 yılından beri ulusal ve uluslararası itibarlı kurum ve markalara danışmanlık kapsamında; stratejik planlama, içerik üretimi, iç iletişim, paydaş ilişkileri, kamu ilişkileri, kriz yönetimi, gündem yönetimi, medya ilişkileri, proje yönetimi, etkinlik yönetimi, reklam ve tasarım, kurumsal yayıncılık, dijital iletişim ve sosyal medya yönetimi disiplinleriyle entegre iletişim çözümü sunuyor.CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here