UEFA’dan Galatasaray’a ceza mı geliyor?

0
UEFA Galatasaray'a ceza verdi mi? Galatasaray'a ne kadar ceza verildi? Dortmund maçında ne yaşandı? spor, galatasaray, borussia dortmund, uefa, uefa disiplin kurulu, dortmund, şampiyonlar ligi, medya servisi,

4 Kasım’da Galatasaray ile Borussia Dortmund arasında oynanan maçta yaşanan olaylar üzerine UEFA Disiplin Kurulu toplandı. Soruşturma kapsamında toplanan Disiplin Kurulu aldıkları kararları haftaya açıklayacaklarını belirttiler.

 

Şampiyonlar ligi mücadelesinde Galatasaray‘ın Borussia Dortmund deplasmanında çıkan taraftar olayları nedeniyle UEFA Disiplin Kurulu toplandı. Galatasaray’ın ceza alıp almayacağını değerlendiren Disiplin Kurulu, kararını açıklamak için haftayı bekleyecek. UEFA Disiplin Kurulu, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Borussia Dortmund-Galatasaray maçındaki olaylarla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında toplandı. UEFA Disiplin Kurulu, sahaya madde atılması ve tribünde karışıklık yaşanmasıyla suçlanan Borussia Dortmund ile tribünde karışıklık yaşanması, taraftarların sahaya girmesi, meşale yakılması ve fırlatılması suçlarından incelemeye alınan Galatasaray’a ceza verilip, verilmeyeceğini değerlendirdi. UEFA Medya Servisi, konuyla ilgili kararın gelecek hafta kulüplere açıklanacağını duyurdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here