Ümit Ünal’ın ‘Aşk, Büyü vs.’ adlı yeni filminin çekimlerine haziranda başlanacak

0


Son olarak “Sofra Sırları”nı yöneten Umut Ünal, başrollerinde Ece Dizdar ve Selen Uçer’in yer alacağı yeni vizyona giren filmi “Aşk, Büyü vs.”nin çekimlerine haziran ayında başlanacağını deklare etti.

“9”, “Ara”, “Gölgesizler” ve “Nar” şeklinde filmlere imza atan, son olarak Demet Evgar’ın başrolünü üstlendiği “Sofra Sırları”na yöneten Umut Ünal, yeni bir filmle beyazperdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Geçen yıl toplumsal medya hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımla “Aşk, Büyü vs.” adlı yeni bir proje için çalışmalara başladığını duyuran Ünal, yeni filminin çekimlerine başlamaya hazır görünüyor. Başarı göstermiş yönetmen, gene toplumsal medya üstünden yapmış olduğu paylaşımla “Aşk, Büyü vs.”nin yolda bulunduğunu söylemiş oldu ve filmin çekimlerine haziran ayında başlanacağını deklare etti.

Başrolleri Ece Dizdar ve Selen Uçer paylaşıyor

Umut Ünal’ın bununla beraber senaristliğini da değindiği filmin başrollerinde Ece Dizdar ve Selen Uçer içeriyor. Filmin mevzusu hakkında bilinenler şimdilik oldukça kısıtlı olsa da, geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen tanıtım fragmanı hikâyenin merkezinde seneler sonrasında yolları tekrardan kesişen iki kadının yer alacağını gösteriyor.

Ünal, bu tanıtım fragmanıyla beraber yayınladığı açıklamada yeni projesini şu sözlerle anlatmıştı:

“Ilkin, iki senenin sonunda ‘Aşk, Büyü vs.’nin senaristliği tamamlandı. Arkasından oyuncularımız Ece Dizdar ve Selen Uçer’le aylarca prova yaptık. O zamandan beri tüm ekiple, geçmişte kalmış eski bir aşkın, eski bir sihrin peşinden gidiyoruz.”

Ünal’ın filmi daha iyi idrak etmek ve anlatabilmek için çektik söylediği tanıtım fragmanı şu şekilde:

 

Kaynak: Filmloverss

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here