Ünlü futbolculara şok küfür!

0

Trabzon’da yayın yapan Taka gazetesi, şu anda yorumculuk yapan eski milli futbolcular Sergen Yalçın ve Hakan Ünsal’ı hedef alan şok bir başlık attı.

 

Taka gazetesi, TRT 1’de yayınlanan ‘Stadyum’ programındın yorumcusu yapan Hakan Ünsal’ın, Trabzonspor Teknik Direktör Vahid Halilhodzic ile ilgili sözlerine çok sert tepki gösterdi. Aynı kanalda yorumculuk yapan Sergen Yalçın da bordo-mavili takımla ilgili sözleri nedeniyle hedef tahtasına kondu.

“Susturun şu kahpeleri” başlığı atan gazete , ” Sezon başından beri Sergen Yalçın Trabzonspor’a, Hakan Ünsal hocamıza hakaret ediyor” ifadelerini kullandı. Taka, “Değneksiz dolaşıp herkese hakaretler yağdıran ve ağızlarından salya dökülen” şeklinde çok ağır yorumlarda bulunurken, Ünsal’a “Sen kimsin, ciğerin kaç para ki Trabzonspor’un hocasına terbiyesiz diyebiliyorsun. Hemen özür dile. Dilemez ise Trabzonspor yönetimi hemen harekete geçmeli” şeklinde yüklendi.

2000-2001 sezonunda Trabzonspor forması giyen Sergen Yalçın, Karadeniz ekibinin yıldız golcüsü Oscar Cardozo için ‘Bitmiş’ yorumu yapmıştı. Hakan Ünal ise Mersin İdmanyurdu maçında Rıza Çalımbay’la tartışan Boşnak teknik adama ‘Terbiyesizliğin daniskası’ sözleriyle yüklenmişti.

Kaynak: Radikal

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here