Uyuşturucudan Cinayetlere: Müge Anlı’da Yaptığı Şok Edici Açıklamalarla Sosyal Medyanın Gündemine Oturan Zeynep Ergül

0


2008 yılından beri gündüz kuşağı programlarının vazgeçilmezi haline gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugüne kadar yüzlerce kayıp bulundu, cinayetler çözüldü. Bu programın takipçisi olarak bizler de zaman zaman çok şaşırtıcı olaylara şahit olduk. Özellikle “Palu Ailesi” Türkiye gündemine oturmuş, herkesi sarsmıştı. Ailede yaşananlar uzun bir süre konuşulmuştu. Palu ailesi kadar gündeme gelmeyen ancak bir o kadar ilginç olan başka olaylar da yaşandı bu programda. Müge Anlı ise, olaylara ve kişilere karşı gösterdiği mantıklı tutumla neredeyse elini attığı her vakanın çözülmesine yardımcı oldu. Bugün ekrana gelen programda ise yine gündemi sarsacak bir olay yaşandı. Programa kızını aramak için katılan Zeynep Ergül ve ailesinin pek çok farklı suçla bağlantısı olduğu ortaya çıktı. Detaylara birlikte bakalım.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugüne kadar pek çok gerçek açığa çıktı, pek çok olay çözüldü

Bugünkü programda ise yine geçmite yaşanan bir olaya dair sırlar açığa çıktı. Zeynep Ergül isimli kadın, 5 aydır kayıp olan 19 yaşındaki kızı Fatma Bozkurt’un bulunması için yayına katılmıştı

zeynep ergül
Zeynep Ergül’ün kızı Fatma ise program ekibine ulaşarak yerini söylemiş ancak annesinin evine dönmek istemeidğini belirtmişti.

Müge Anlı ise bu olayı ekibiyle birlikte derinlemesine araştırdı ve Zeynep Ergül’ün sakladığı detaylar ortaya çıktı

zeynep ergül

Müge Anlı, Zeynep Ergül’ün kocasının evin bahçesinde kenevir ektiğini ve uyuşturucu temininde bulunduğunu açıkladı

zeynep ergül
Zeynep Ergül ise ; eşinin bahçeye kenevir ektiğini bilmediğini onları marul sandığını söyledi.

Ancak Zeynep Ergül’ün sakladıkları bununla da ilgili değildi. Ergül 3 yıl önce de yayına katılarak abisinin karıştığı bir cinayet hakkında ifade vermişti

zeynep ergül
Programda canlı yayına bağlanan adının verilmesini istemeyen izleyici; ‘Ben Gaziantep ‘E’ Tipi Kapalı Cezaevinde bu bayanı gördüm. Zeynep Ergül her hafta hapiste olan eşine görüşe geliyor. Kadınlarla konuşurken, abisi için ‘Abim Müge Anlı’ya çıktı benim. O adamı (Mehmet Elbay) öldürdü ve kuyuya attı konuyu da kapattı dedi. Hatta cezaevine girmiş kendisi onu da söyledi. 6 ay cezaevinde yattığını dile getirdi. Kendisine tacizde bulunan bir adamı yaralamaktan 6 ay cezaevinde kaldığını bize anlattı.’ dedi.

Öte yandan Zeynep Ergül’ün abisi Cahit Ergül’ün Zeynep’in eski eşini bıçakladığı da programda ortaya çıktı

Zeynep Ergül hakkında başka bir iddia da diğer abisi olan Mustafa Ergül tarafından ortaya atıldı


Mustafa Ergül; kardeşinin çok tehlikeli olduğunu söyledi. Mustafa Bey, tapu üzerinde hacizler olduğunu o yüzden tapuyu üstüne alamadığını daha sonra evi sattığını o parayı erkek arkadaşları ile yediğini ve onunla birlikte yaralama olayına karışıp cezaevine girdiğini açıkladı.

1. Tüm bu detaylar ise izleyicilere Palu ailesini hatırlattı. Pek çok kişi sosyal medyada bu olayı konuştu;

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Kaynak: 1CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here