Visca Fenerli Olacak Mı?

0

Süper ligde istediği neticeleri alamayan Fenerbahçe’de önümüzdeki sezonun planlaması vakit kaybetmeden yapılıyor. Teknik direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren yöneticiler ilk hedef olarak Başakşehir’in süper yıldızı Edin Visca’yı belirledi.

Yanal Oldukca İstiyor

Teknik direktör Ersun Yanal’ın aktarma listesinin ilk esnasında yıldız futbolcu Edin Visca yer ediniyor. Süper ligde şampiyonluk veren Başakşehir’i son iki sezondur sırtında taşıyan Visca’daartık şampiyonluk yaşamak için ayrılmaya sıcak bakıyor. Bilinmiş olduğu benzer biçimde dönem içinde da Fenerbahçe Boşnak yıldız için girişimlerde bulunmuş sadece Başakşehir ekibi şampiyonluğa giden ekibi bozmamak için Visca’ya izin vermemişti. Sadece Fenerbahçe cephesi bu transferde pes etmemiş ve görüşmeleri sürem sonuna saklamıştı. Nitekim sezonun bitmesine sayılı günler kala sarı lacivertliler tekrardan girişimlere başlamış olacak. Bu haber Betitbet sitesinde de geniş yer buldu.

Elmas’ın Parası Visca’ya

Fenerbahçe’de yeni sezonda gelecek adlar kadar gidecek adlar de konuşuluyor. Bu adlardan bir tanesi de takımın genç yıldızı Elif Elmas. Bilhassa İtalyan takımlarının ilgi gösterdiği Makedon orta saha oyuncusunun takımdan ayrılmasına kati gözü ile bakılıyor. Teknik direktör Ersun Yanal ise genç oyuncusunun takımdan ayrılmasına tek şartla izin veriyor. O şartta Elif’den gelen bonservis bedeli ile Visca’nın takıma iştirak etmesi. Fenerbahçe yönetimi de bu duruma son aşama pozitif yönde yaklaşıyor. Öte taraftan spor severler bu haberin ayrıntılarına Betitbet yeni adresi olan giris.betitbet.co/betitbet adresinden ulaşabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here