Ana SayfaKültür SanatSinemaYeni 007, siyahi kadın...

Yeni 007, siyahi kadın oyuncu Lashana Lynch olacak

“Captain Marvel” ile tanınan İngiliz oyuncu Lashana Lynch, yeni James Bond filmi “Bond 25”te Ajan 007 karakterinin canlandıracak.

Daniel Craig’in beşinci ve son kez James Bond’a hayat vereceği “Bond 25” adlı film, yeni 007 kodlu kadın ajan üzerinden ilerleyecek. Hikâyeye göre Bond, kadın Bond’u baştan çıkarmaya çalışacak ancak kadın Bond ona direnecek.

Yönetmenliğini Cary Joji Fukunaga’nın yaptığı, Phoebe Waller-Bridge’nin senaristleri arasında olduğu filmin önemli bir sahnesinde James Bond emekliliğini isteyip Lashana Lynch’i yeni 007 olarak tanıştıracak. Bu sahne detaylıca şöyle ilerleyecek: MI6 müdürü M, odasına yeni 007’yi çağıracak. İçeriye Lashana Lynch’in canlandırdığı Nomi girecek ve artık emekliye ayrılan ve sakin bir hayata geçiş yapan James Bond’un kod adını Nomi taşımaya başlayacak.

Rami Malek, David Dencik, Ana De Armas, Billy Magnussen, Dali Benssalah, Rory Kinnear’ın rol aldığı filmde eski Bond filmlerinde yer alan ekipten Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Naomi Harris, Lea Seydoux, Christoph Waltz ve Jeffrey Wright’ın olacağı biliniyor.

Öte yandan Christoph Waltz, bu hafta “Bond 25 setinde görüntülenmiş ve yeni filmde de kamera karşısına geçeceği ortaya çıkmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10,053BeğenenlerBeğen
244TakipçilerTakip Et
1,038TakipçilerTakip Et

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

20 maddeyle Finlandiya eğitim sistemi

Finlandiya eğitim sistemi, dünya ülkeleri arasında en saygın eğitim sistemi olarak...

42 vuruşta Bernard Pras ve harika ötesi anamorfik resim çalışmaları

Fransız sanatçı Bernard Pras yaptığı anamorfik çalışmalarıyla tam anlamıyla herkesi kendine...

Sümerler’den Asteklere kurban ritüelleri

Yazan: Burak Baş Tanrılar ya da bir inanç uğruna canlıların kurban edilmesi...

Beyin yakan 20 Evrim çalışması

Paris merkezli hiciv kolektifi Maentis, çok bilindik evrim çizimine farklı yorumlar...

Tartışı-Yorum

SARAY-(CIK) (Tolga Yumrukaya)

Tartışı-Yorum / Tolga Yumrukaya KISACA Kentsel dönüşüm, varlıklı sınıfın düşük gelirli insanları kent dışına atma planıdır.Gölcük depreminden sonra gündemimize geldi kentsel dönüşüm konusu. Yıllarca belediyelerin plansız, izinsiz ve kalitesiz yapılaşmaya göz...

Düşünebildiyseniz ölün!

Dünyayı gözlerle görmeyin, kaybedersiniz. Kulaklarla işitmeyin, kaybedersiniz. Burnunuzla koklamayın, kaybedersiniz. Uyku, hayatın anlamını (varsa eğer) insana gösterebilecek en kestirme yoldur. Bir rüya gibidir yaşamak, bu cümleyi tekinsiz metnime şiirsellik...

Kadim Süryanilerin Akitu Bayramı

Yerinden yurdundan edilen, sürgün halkların derdini en içten şairler dillendirir. Bu sebeple Yuhanna Bar Madeni der ki:“Ey sağduyulu!Ana vatanında kalman,Saygınlığını korur.Hakareti ve acı dolu gurbeti hor gör.Saç, başta oldukça...