Ana SayfaHaberlerEkonomiYerli girişim Thread in...

Yerli girişim Thread in Motion, 100 milyon TL’yi bulan değerlemesiyle Sabancı Ventures’tan yeni bir yatırım aldı

hakkında Yerli girisim Thread in Motion 100 milyon TLyi bulan degerlemesiyle aldı

Sizlere geçtiğimiz yıl içerisinde birçok kez paylaştığımız ve zaman zaman da önemli haberlerine yer verdiğimiz yerli girişim Thread in Motion, Ak Portföy Yönetimi A.Ş. Sabancı Holding Özel Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’ndan yeni bir yatırım aldı. Aldığımız duyumlara göre değerlemesi 100 milyon TL’ye ulaştı.

Thread in Motion’u hatırlatmak gerekirse; Üretim, lojistik ve depo yönetimi gibi alanlarda hem Türkiye’de, hem dünyada önemli şirketlerin tedarikçisi olarak akıllı çözümler geliştiren giyilebilir teknoloji girişimidir.

Ayrıca girişim, HUB Girişim Sermayesi portföyünde yer alıyor.

KAP Açıklaması:

“Şirketimiz iştiraki Tim Akıllı Kıyafetleri ve Bilişim Teknolojisi A.Ş. 23.09.2020 tarihinde Ak Portföy Yönetimi A.Ş. Sabancı Holding Özel Girişim Sermayesi Yatırım Fonu (Sabancı Ventures)’ndan yeni yatırım almıştır. Bu yeni yatırımla birlikte sermayesi 69.661 TL’den 82.074 TL’ye çıkan Tim Akıllı Kıyafetleri ve Bilişim Teknolojisi A.Ş.’deki Şirketimizin sahip olduğu pay oranı %10,01 (önceki %11,79), olarak değişmiştir.

Tim Akıllı Kıyafetleri ve Bilişim Teknolojisi A.Ş.’nin 23.09.2020 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurulunda işbu sermaye artışı onaylanmış olup, genel kurul kararlarının tescili ile süreç tamamlanacaktır.

Pay sahipleri ve kamuoyunun bilgisine sunarız.”

En son yatırımını Temmuz 2019’da 50 milyon TL’yi aşan bir değerlemeyle almıştı. O günden bugüne değerlemesini yaklaşık 2 kat artırmış oldu. Girişim, hatırlarsanız 3 ay önce, özellikle üretim alanların sosyal mesafeyi ayarlayan akıllı bileklik SKADI’yi duyurmuştu.

Son yatırım turuyla ilgili girişimin kurucu ortağı Kadir Demircioğlu ile iletişim içerisindeyiz. İlerleyen saatlerde daha detaylı bilgi vereceğiz.

10,053BeğenenlerBeğen
244TakipçilerTakip Et
1,038TakipçilerTakip Et

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Avuç içi kadar mutluluk veren özel resimler!

Rus Sanatçı  Svetlana Kolosova tarafından avuçlara yapılan resimlerden olan çalışmalar büyük...

Her sosyal bilimcinin mutlaka okuması gereken 10 akademik kitap

Akademik dünyaya yeni giren ve sağlam adımlarla ilerlemek isteyen her öğrencinin...

Alkol Oranı En Yüksek 10 İçki

10. OLMECA TEKİLASon sırada %38 alkol oranıyla Olmeca Tekila yer alıyor....

Türkiye sinemasında canlandırdıkları karakterlerle filmlerin önüne geçen 10 oyuncu

Bazen bir filmi muhteşem yapan yönetmenden öte oyuncudur.  Sinema tarihinde bunu başarabilen...

Tartışı-Yorum

İttihat ve Terakki’nin Alevilik ve Bektaşilik üzerine araştırması

Neden İttihat ve Terakki Cemiyeti (İTC), Alevilik ve Bektaşilik üzerine bir araştırma yaptı?Kitabı ilk elime aldığımda kafamda bu soru ve içerisinde nasıl bir yaklaşım olacağı düşüncesi vardı.Günümüzde dahi yayınlanan...

Nasıl Daha Fazla Satış Yaparsınız?

Meslektaşlarınızın çoğu kendilerinin satış işinde olduklarından habersizdir ve sadece bunu anlamanız bile sizi onlardan kilometrelerce öne geçirir.Nasıl Daha Fazla Satış Yaparsınız?Satış bir meslekten fazlasıdır; o bir yaşam tarzıdır. Zig...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü mü, Dünya Emekçi Kadınlar Günü Mü?

Bu yazıda, 8 Mart'ı niçin emekçi kadınların mücadele günü olarak ele aldığımızı ayrıntılı bir şekilde irdelemeye çalışacağız.   Ama ilk önce, tüm dünyada ezilen, sömürülen kadınlarımıza ithaf edilen 8 Martımızda, bizleri...