Ana SayfaHaberlerEkonomiYerli teknoloji şirketi Commencis,...

Yerli teknoloji şirketi Commencis, Amazon Web Services tarafından Türkiye’de yılın danışmanlık partneri seçildi

hakkında Yerli teknoloji sirketi Commencis Amazon Web Services tarafindan Turkiyede yilin amazon

Amazon Web Services (AWS), dijital dönüşüm alanında lider teknoloji şirketi Commencis‘i Türkiye’de Yılın Danışmanlık Partneri seçti.

Amazon Web Services, her yıl müşterilerin inovatif kararlar almasına yönelik çözüm ve hizmetler sunarken AWS ürünlerini kullanan, kendi bölgesinde lider teknoloji ve danışmanlık şirketlerini duyuruyor.

Amazon Web Services Partner Ağı, AWS müşterilerinin cloud çalışmalarını başarıya ulaştırmalarına yardımcı olan teknoloji şirketlerinden oluşuyor. Yılın danışmanlık partnerleri ise teknik uzmanlık, sertifika sayısı, müşteri başarısı ve gelire olan katkı gibi çeşitli faktörlere göre seçiliyor.

“Türkiye’de Amazon Web Services tarafından, Yılın Danışmanlık Partneri olarak seçilmekten dolayı son derece mutluyuz” diye sözlerine başlayan Commencis Cloud ve İş Ortaklıkları Direktörü Alp Pekin, “Amazon Web Services ile olan ortaklığımız sayesinde, müşterilerimizi inovasyona teşvik ederek, işlerini büyütmelerine destek oluyor ve Cloud’un sunduğu avantajlardan yararlanarak fark yaratan sonuçlar elde etmelerini sağlıyoruz. Commencis Cloud ekibi, Ekim 2020 itibariyle 25’ten fazla AWS sertifikasına sahip. Bu başarı, müşterilerimizin yalnızca veri ve uygulamalarını AWS’ye taşımalarına yardımcı olmakla kalmayıp, tüm bulut yolculukları boyunca onlara verdiğimiz desteğin de göstergesi” dedi.

Commencis, büyük veri, kullanıcı deneyimi, yazılım ve bulut bilişim alanındaki ürün ve çözümleriyle Türkiye’de ve dünyada önde gelen markaların dijitalde büyümelerine öncülük ediyor. Amazon Web Services’in Gelişmiş Danışmanlık Partneri (Advanced Consulting Partner) ve Kamu Sektörü Partneri (Public Sector Partner) olan Commencis, uzman ekibi ve 10 yılı aşkın cloud tecrübesiyle şirketlerin tüm bulut dönüşüm süreçlerini yönetiyor.

BiGG Cube

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Ünlü 19 tabloyu fotoğraflarla yeniden düşünmek

Pek çoğumuzun bazılarını yakından tanıdığı ünlü tabloları günümüz şartlarında yeniden düşünmek...

Trabzonda Gezilecek Tarihi Yerler

1. SÜMELA MANASTIRITrabzon’un Maçka ilçesinde yer alan Sümela Manastırı’nın tam...

Biricik şair Metin Altıok’un bestelenen 10 şiiri

Türkçe şiirin en naif şairlerinden biri kuşkusuz Metin Altıok'tur. Birçok şiiri şarkı...

Ayın Kitabı ‘Nazım Hikmet’ oldu!

Emin Karaca tarafından kaleme alınan ''Nâzım Hikmet: Mistik Romantik Ağır Mahkûm...

Tartışı-Yorum

Cebeci öğrencisine açık mektup!

Okulumuzun öznesi olan arkadaşlara ve de onu belli hallere sokmaya çabalayanlara, herkesin kendisinde bulabileceği payı hatırlatmaya dair naçizane bir çabadır bu yazı.  Klasiktir ama “zor günler” yaşıyoruz. Bir şehrin göbeğinde...

Slavoj Zizek: Türkiye’nin bir devlet olması devletin işlediği suçları aklamaz

Dünyaca ünlü filozof Slavoj Zizek, Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın'ın “PKK'nın Marksist-Leninist bir terör örgütü olması, işlediği suçları aklamaz” sözlerine yanıt verdi. Zizek yanıtında "Evet, Türkiye’nin bir devlet olduğu gerçeği de Türk...

Kadim Süryanilerin Akitu Bayramı

Yerinden yurdundan edilen, sürgün halkların derdini en içten şairler dillendirir. Bu sebeple Yuhanna Bar Madeni der ki:“Ey sağduyulu!Ana vatanında kalman,Saygınlığını korur.Hakareti ve acı dolu gurbeti hor gör.Saç, başta oldukça...