Ana SayfaHaberlerEkonomiYerli teknoloji şirketi Commencis,...

Yerli teknoloji şirketi Commencis, gönüllü evden çalışma uygulamasına geçiyor

[ad_1]

hakkında Yerli teknoloji sirketi Commencis gonullu evden calisma uygulamasina geciyor çalışma

İki kardeş Fatih İşbecer ve Fırat İşbecer tarafından kurulan yerli teknoloji şirketi Commencis, şirket içerisinde çalışanlara paylaşılan bir mesaj ile gönüllü evden çalışma modeline geçtiğini duyurdu.

Fatih İşbecer’in çalışanları ile paylaştığı mesaj ile, Pandemi vakalarında yaşanan ülke çapındaki artış ve grip mevsiminin de başlaması nedeniyle Commencis Kasım ayı itibarı ile gönüllü evden çalışma uygulamasına geçiyor. Bu süreçte, Commencis çalışanları tam zamanlı olarak evden çalışabilecekler. Ayrıca Commencis ofisleri de çalışmaya uygun şekilde açık tutulacak ve isteyen çalışanlar ofisten de çalışma imkanı bulabileceklermiş.

Pandeminin ilk günlerinde, okulların kapandığı tarih olan 13 Mart 2020 itibarıyla ofislerini kapatarak evden çalışmaya ilk geçen şirketlerden biri olan Commencis, Temmuz ayından bu yana, belli bir kapasiteyi aşmamak koşuluyla çalışanların hem evden hem ofisten çalıştığı dönüşümlü çalışma modelini uyguluyordu.

[ad_2]

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Sağlıklı bir gebelik için 9 öneri

Gebelik dönemi çoğu kadın için zorlu bir süreçtir. Gebelikte en çok karşılaşılan sorunların başında ruh sağlığı bozukluğu ve stres geliyor. Bu dönemi en az hasarla atlatmak ve bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza almak için gebelik öncesinde ve gebelik döneminde dikkat edilmesi gereken pek çok şey var.

Sonraki bölümlerini dörtgözle bekleyeceğiniz yeni yabancı diziler

Türkiye'nin dizi karnesi pek parlak değil, neden mi? Çünkü bir sezona...

Dünyanın En Güzel Gölleri

Presshaber.com olarak sizler için dünyanın en güzel göllerini listeledik. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26.  27.

Trabzonda Gezilecek Tarihi Yerler

1. SÜMELA MANASTIRITrabzon’un Maçka ilçesinde yer alan Sümela Manastırı’nın tam...

Tartışı-Yorum

Kadim Süryanilerin Akitu Bayramı

Yerinden yurdundan edilen, sürgün halkların derdini en içten şairler dillendirir. Bu sebeple Yuhanna Bar Madeni der ki:“Ey sağduyulu!Ana vatanında kalman,Saygınlığını korur.Hakareti ve acı dolu gurbeti hor gör.Saç, başta oldukça...

Ekşi Sözlük yazarı: Biz vatan hainiyiz, sizi de vatan haini olmaya davet ediyoruz

Ekşi Sözlük yazarlarından maarri, "3 dakikada apo troll'lerinden kurtulma rehberi" adlı başlığa yazdığı entryde, "Kendinizi bu zavallılığa mahkum etmeyin, kafanızı kuma gömmeyin, farklı fikirleri duymaya tahammül edin" diyerek "Biz...

Şiddete Davet

Rıza Yalçın Koçak Tamam, ölümün dondurucu ayazını buz kesme tehlikesine rağmen düşürmeyelim dilimizden. Kan kokusunun karşısına dikiverelim baharın buğusunu. Envai çeşit çiçekten, yağmuru çekiverince içine buram buram eden topraktan ilham...