Ana SayfaHaberlerJumbo Su Kaydırakları

Jumbo Su Kaydırakları

Su kaydırak imalatçısı olarak hem ülkemizde hem de dünyada başarıyla hizmet veren Polgun Water Parks firması dev jumbo su kaydırakları ile oldukça dikkat çekiyor. Dev jumbo su kaydıraklarının tasarımlarını profesyonel ekibi ile en iyi şekilde gerçekleştiren firma ayrıca bu kaydırakların bakımı onarımı montajı gibi tüm işlemleri de titizlikle gerçekleştiriyor. Firmada satış sonrası servis imkanı da bulunuyor.

Firmanın internet adresi üzerinden yapmış olduğu projeleri detaylı bir şekilde inceleyebiliyorsunuz. Bu projelerin referansları da firmanın internet adresinde bulunuyor. Projeler ve su kaydırakları hakkında detaylı bilgiler için firmanın https://www.polgunwaterparks.com/tr/ana-sayfa/ internet adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 70.000 metrekare üretim alanı bulunan firmanın son derece kaliteli su kaydırağı imalatları bulunuyor.

Jumbo su kaydırak tasarımları

Su kaydırak tasarımcısı olarak hizmet veren Polgun Water Parks Ar-Ge mühendisleri ile bu tasarımları en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Profesyonel tasarımcılar ile çalışan firmanın yaptığı projeler dünya çapında ilgi görüyor. Jumbo su kaydırakları dev görünümleri ile parkların vazgeçilmezi oluyor. Su parklarında jumbo dev kaydırakların tasarımlarını en iyi şekilde gerçekleştiren firmada çeşitli kaydırak modelleri bulunuyor.

Dev görüntüsü ile ne kadar eğlenceli olduğunu kanıtlayan kaydıraklar su oyunlarının en eğlenceli yanlarındandır. Firmanın internet adresi üzerinden bu kaydırakları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz Polgun Water Parks su kaydırakları tasarımı ve imalatında dünya genelinde ve ülkemizde en iyiler arasında olmayı başarmıştır.

10,053BeğenenlerBeğen
244TakipçilerTakip Et
1,038TakipçilerTakip Et

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

İTÜ’de kendi alanında ilk birçok teknolojik tarihi eser yeşiller giydi

İstanbul Teknik Üniversite’sinde (İTÜ) emektar eserleri doğa ile buluşturan sergi açıldı....

Araç bahar bakımı nasıl olmalı?

Araçlarda bahar bakımı nasıl olmalı? Kış aylarında artan yağışlar, zorlaşan yol koşulları, hava kirliliği ve nem oranlarının artması araçların yıpranmasına ve performansının düşmesine neden oluyor. Bu durum bahar aylarında araçların birtakım bakım, onarım ve kontrollerini beraberinde getiriyor.

Dünyadaki En Garip Düğün Örf ve Adetleri!

Çeviri/Günel Abdullayeva Tekcan Ah bu düğün var ya bu düğün! Bu seremoni...

Daha önce hiç görmediğiniz 11 ilginç kütüphane

Kitap okumak toplumlarda yerleşmesi zor bir alışkanlıktır. Gelişmekte olan toplumlar kitap...

Tartışı-Yorum

Cebeci öğrencisine açık mektup!

Okulumuzun öznesi olan arkadaşlara ve de onu belli hallere sokmaya çabalayanlara, herkesin kendisinde bulabileceği payı hatırlatmaya dair naçizane bir çabadır bu yazı.  Klasiktir ama “zor günler” yaşıyoruz. Bir şehrin göbeğinde...

Direniş Suflesi: Hayır

‘Oku’ diye başlıyor olmasına rağmen kutsal sayılan kelam; ilk maraza mevzunun başında ortaya çıkıyor.Taraflaşmanın daha kolay belirlendiği, hudutların keskin olduğu süreçler elbette yaşandı. Her konuya dair yaklaşımlar farklı idi...

En çok mor

Sıcak beterdi. Bıyıkları terlememiş bir delikanlılık çağında boncuk boncuk ter atıyordu. Çimento torbaları eşek ölüleri kadar ağırdı. Tuğlalar, yamalı şalvarında kahverengi tozlar bırakıyordu. Yamasını çepeçevre saran alelacele dikişleri hep...