Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Hacı Lokman Birlik’i panzer arkasına bağlayıp sürükleyen polisler için karar verildi

Tüm Haberler 19 Aralık, 18:22'de eklendi

Hacı Lokman Birlik’in polislerce panzer arkasına bağlanarak sokaklarda “gezdirilmesine” ilişkin videoyla ilgili açıklama yapan Davutoğlu, polislere gerekli cezanın verildiğini açıkladı.

 

Şırnak‘ın Dicle Mahallesi‘nde 3 Ekim günü çıkan çatışmalarda ölen Hacı Lokman Birlik‘in cansız bedenini zırhlı araca bağlayarak yerde sürüklenmesi ve operasyon yapılan ilçelerde duvarlara yazılan yazılarla ilgili son gelişmeleri Başbakan Davutoğlu Brüksel dönüşü gazetecilere açıkladı.

 

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Başbakan Birlik‘i sürükleyenlerin meslekten men edildiğini duvarlara yazı yazan polislerin hakkında da işlem yapıldığını açıkladı. Davutoğlu Brüksel dönüşü gazetecilerin soruların yanıtlarken bölgedeki operasyonlar hakkında da bilgi verdi. İşte Başbakan Davutoğlu‘nun o sözleri:
“Bir video vardı hani terörist cenazesini sürükleyenler. Meslekten men edildi, gerekli işlemler yapıldı. O duvarlara yazı yazan herkes hakkında gerekli işlemler yapıldı. Bana intikal edilip de işlem yapılmamış hiçbir şey yoktur. Bu konuda hiç tavizimiz yok ve varsa bildiğiniz bir şey bize de intikal ettirin.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.