Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

iPhone 6c serisiyle küçük ekranlara geri dönüyor

Teknoloji, Tüm Haberler 13 Haziran, 21:49'de eklendi

iPhone 6 serisinde ekran biraz büyüdüğü için iPhone tutkunlarının seriyi buruk bir sevinç karşılamalarına neden olmuştu. iPhone 6’nın yeni 6c serisinde küçük ve kullanışlı ekranlara geri dönülüyor.

iPhone 6 serisinin büyük ekranıyla kullanıcıların beklentisini karşılayamayan teknoloji devi, yeni seride küçük ve kullanışlı ekranlarına alışmış iPhone kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı planlıyor. iPhone 6c serisi 4 inç ekrana sahip bir akıllı telefon olarak her an ortaya çıkabilir. Çin ekonomi gazetelerinden biri, tıpkı iPhone 5c gibi küçük bir iPhone 6 serinin Çin pazarına gireceğini iddia etti. Bu yeni modelin, şu anda piyasada olan iPhone 6’lardan konfigürasyon olarak sadece 4 inçe indirgenmiş olan ekranından başka yeni bir özelliği olmayacağı söyleniyor. Bütçesi iPhone 6 ve 6 Plus almaya yetmeyenler için de bir can simidi olacak olan iPhone 6c, ne zaman piyasaya çıkacak bilinmiyor.

iphone 6, iphone 6c, iphone 6 iphone 6c farkı, apple,

Öte yandan 2015 yılının ikinci yarısı için Apple iPhone cihazları için çıkan dedikodular artık kafa karıştırmaya başladı. iPhone 6c iddiasıyla beraber bu yılın ikinci yarısı Apple’ın 3 cihaz çıkarması söz konusu oluyor. Apple bu iddialara henüz bir tepki vermiyor ancak şirketin 6 ayda iPhone 6c, iPhone 6s ve iPhone 7 çıkarmak gibi bir maceraya girmeyeceğini düşünüyoruz. Öte yandan, Çin pazarı bir tarafa cihazın Avrupa pazarına gelip gelmeyeceği de belli değil.
Kaynak: tamindir

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.