Ana SayfaTeknolojiSosyal MedyaKaliteli Google Algoritma Programları

Kaliteli Google Algoritma Programları

Online alanda bazı web siteleri, birtakım nedenlerden ötürü Google tarafından ceza alarak engellenebiliyorlar. İlgili sitede yer alan herhangi bir yazı veya içerik konuları, bu tür durumlarla karşılaşılmasına sebebiyet verebiliyor.

Özel tasarlanan adwords cloaker bu gibi durumların oluşumunda güzel bir etkinlik gösterebiliyor. Bu sitede işlevselliği son derece iyi olan cloaker yazılımının satışı yapılıyor.

Adwords Cloaker Nedir?

Birtakım kendisine özel faaliyet nitelikleri bulunan siteler kendilerini daha etkin şekilde öne çıkabilmek için reklam verme süreçlerine girmeyi isteyebiliyorlar. Ancak hem sitenin bazı olumsuz tarafları ve hem de eksiklikleri yüzünden Google buna onay vermeyebiliyor.

Google ads cloaker bu noktada devreye giriyor ve ilgili siteyi problemsiz hale getiriyor. Google reklam alma işlemleri başarıyla onun sayesinde gerçekleştirilebiliyor.

Cloaker Reklam

Reklam alma konusunda oldukça destekleyici bir sistem olan Cloaker, bu site aracılığıyla farklı paketler bünyesinde tedarik edilebiliyor. İstenirse 1 aylık ve diğer şekilde sınırsız olarak satın alınabiliyor.

Kurulum ve aktivasyon işlemleriyle siteye entegre edilen bu sistem rahatlıkla online alanda etkinliğini gösteriyor. Tüm reklam girişim işlemleri en başarılı şekilde neticeleniyor.

Facebook Cloaker

Facebook bireysel olduğu kadar kurumsal bazda da son derece etkin bir şekilde kullanılıyor. Cloaker satın al işlemleriyle tedarik edilebilen Cloaker yazılımı, bu sosyal platform bünyesinde kurumların müşterilere daha kolay ulaşabilmelerine yardımcı oluyor. Buradan buna yönelik kaliteli hizmetler daima alınabiliyor.

10,053BeğenenlerBeğen
244TakipçilerTakip Et
1,038TakipçilerTakip Et

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Marion Fayolle’un 8 illüstrasyonuyla seksle ilgili ‘dile yerleşmiş klişeler’

Fayolle, Les Coquins adlı çalışmasında insanların kafasında oluşan seksle ilgili klişeleri...

Suriyeli ressam Abdullah el Ömer’den ‘dünya liderleri mülteci olursa’

Suriyeli ressam Abdullah El Ömer, 7 yıldır iç savaşın devam ettiği...

Akıllara ziyan 24 hatalı mühendislik harikası!

Akıllara ziyan dedirten 20 hatalı mühendislik harikası yapı diyoruz, çünkü bunları...

2017’nin en iyi 13 filmi

2017 yılında vizyona giren ve en çok beğenilen filmleri listeledik. 2017'de...

Tartışı-Yorum

İleri gitmek için “geriye doğru yoldaşlar”

Araştırma Görevlisi -/Can Irmak Özinanır- Tartışı-Yorum İngiltere’de radikal solcu milletvekili Jeremy Corbyn’in İşçi Partisi’nin liderliğine seçilmesi ezilenlere umut verdiği kadar, egemen sınıflarda bir korku da yarattı. İngiltere sağı Corbyn’i hedefine...

Cebeci öğrencisine açık mektup!

Okulumuzun öznesi olan arkadaşlara ve de onu belli hallere sokmaya çabalayanlara, herkesin kendisinde bulabileceği payı hatırlatmaya dair naçizane bir çabadır bu yazı.  Klasiktir ama “zor günler” yaşıyoruz. Bir şehrin göbeğinde...

Zülfü Livaneli: Türkiye’de faşizmin klasik sacayağı kuruldu

Zülfü Livaneli, Diken'de yer alan "Türk Faşizminin niteliksel dönüşümü" başlıklı yazısında yaşanan son gelişmeleri ve devam eden savaşı yazdı. Tarihten beri Türkiye'de faşizmin klasik faşizmden farklı olduğunu belirten Livaneli,...