Sabiha Gökçen Havaalanında patlama

0
sabiha gökçen patlama

Sabiha Gökçen Havalimanı‘nda gece yarısından sonra saat 02.10 civarında meydana gelen patlamalardan dolayı havalimanının kapatıldığı iddia edildi.

İddialara göre patlama, pistteki bir uçağın yakınlarında, saat 02.10 sıralarında gerçekleşti. Olayda ilk belirlemelere göre 2 kişi yaralandı. Yaralılar Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Çok sayıda polis ekibi Sabiha Gökçen Havalimanı çevresinde teyakkuza geçti. Polis, havalimanına giren ve çıkan tüm araçlarda arama yapıyor. Olay yeri inceleme ekiplerinin pistte bulunduğu ve çevrede delil araştırması yaptığı öğrenildi.

Sosyal medya platformlarından Sabiha Gökçek Havalimanı‘nda patlama olduğuna ilişkin yayılan haberler henüz teyit edilmedi, hava alanı yakınlarında oturduklarını söyleyen bazı kullanıcılar patlama sesi duyduğunu belirtiyor.

Ölü var iddiaları henüz bir netlik kazanmazken 2 yaralının olduğuna ilişkin iddiaların da dillendirildiği patlamanın ne amaçla ve kimler tarafından gerçekleştiği şu an bilinmiyor.

sabiha gökçen patlama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here