Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

ŞUSKİ’de Skandal, Torpille iş bulma bahanesiyle taciz etti

Tüm Haberler, Video, Yaşam 23 Mart, 22:54'de eklendi

Şanlıurfa’da iş arıyorum ilanı veren kadını, ŞUSKİ müdürünün akrabasıyım, torpil ayarlarım bahanesiyle taciz etti.

Şanlıurfa‘nın yerel internet haber sitesine “iş arıyorum” ilanı veren D.S.Y isimli kadını torpille iş ayarlama bahanesiyle taciz etti. Urfa.com’un haberine göre, D.Y.S isimli kadın evine kiracı bulmak ve iş bulmak için siteye ilan verdiğini belirterek, M.D isimli birinin ise kendisine telefonla ulaşarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ) genel ŞUSKİmüdürünün amcasının oğlu olduğunu ve kendisine torpille iş ayarlayabileceğini söyleyerek beni genel müdürle görüşmeye çağırdı dedi.
İş arayan D.S.Y, bunun üzerine ŞUSKİ‘ye gittiğini ancak müdürün yerinde olmadığını öğrenen D.S.Y, “orada bana çıkma teklif etti.” dedi. Teklifini kabul etmeyip oradan ayrıldığını kaydeden D.S.Y, “Beni telefonla rahatsız etmeye başladı, tehdit boyutuna ulaşınca da savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu” söyledi.
Konuyla ilgili urfa.com’a konuşan D.S.Y, habere konu olan iddiaların doğru olduğunu, konunun aynen savcılıkta verdiği ifade de olduğu gibi geliştiğini dile getirdi.

Senden çok hoşlandım
D.S.Y, “Adının M.D olduğunu söyleyen kişi ben ŞUSKİ müdürünün amca oğluyum gel seni müdürle görüştüreyim, oraya gittiğimde kimse yoktu, odasında oturduk, Müdür bey’in biraz önce çıktığını söyledi. Ben kalkayım dediğimde ise senden çok hoşlandım seninle çıkalım demeye başladı.”

Seni Urfa’da barındırmam, yaşatmam
“Ben reddederek oradan kalkıp çıktım, ama telefonla aramaya devam etti senden hoşlanıyorum, buluşalım, görüşelim tekliflerine hep olumsuz cevap verdim, bu sefer ‘seni Urfa‘da barındırmam, yaşatmam’ gibi tehditler savurmaya başlayınca savcılığa suç duyurusunda bulundum” ifade eden D.S.Y, bu kişinin hala o kurumda nasıl çalışabildiğine hayret ediyorum dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.