Instagram yeni uygulaması Layout’u duyurdu

0
instagram, layout,instagram layout, instagram layout uygulaması, intstagramda fotoğrafları birleştirme, manşet,

Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram, birçok fotoğrafı birleştirerek tek fotoğraf haline getiren yeni uygulaması Layout’u duyurdu.

Instagram‘ın yeni uygulaması Layout hakkındaki açıklaması şöyle:

Bugün, Instagram’ın birden fazla fotoğrafı birleştirerek kolayca tek bir görsel haline getirmenizi sağlayan uygulaması Layout‘u duyuruyoruz. Eğlenceli ve kolay kullanımlı Layout, yaratıcılığınızı yansıtabileceğiniz yeni bir yol sunuyor.

Kamera rulonuzdan birden fazla fotoğraf seçtiğinizde, size otomatik olarak özel yerleşim önizlemeleri gösteririz. Yüzler seçeneği, kişilerin yer aldığı tüm fotoğraflarınızı gösterir. Doğal anlar yakalamanız için, Fotoğraf Kabini seçeneği bir geri sayım başlatır ve çektiğiniz fotoğrafları anında bir yerleşim içinde gösterir.

Bu noktadan sonra, sanatsal kontrol tamamen sizin elinizde. Fotoğrafları yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın, yaklaştırmak için parmaklarınızı birbirinden uzaklaştırın veya boyutlarını ayarlamak için kenarlarından çekin. Ardından havalı düzenler ve yansıma efektleri oluşturmak için fotoğraflarınızı çevirin ve döndürün. Layout ile, yaratıcılığınızı açığa çıkarmak hiç olmadığı kadar kolay. Bir sonraki eserinizi görmek için sabırsızlanıyoruz.

instagram, layout,instagram layout, instagram layout uygulaması, intstagramda fotoğrafları birleştirme, manşet,

Instagram’dan Layout hakkında daha fazla bilgi için, Layout adresine gidin.

Instagram’dan Layout, iOS cihazlar için bugünden itibaren Apple App Store’dan edinilebilir. App Store adresi için burayı tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here