Ana SayfaSporAdrenalin Tutkunları Tekrar Bir Arada...

Adrenalin Tutkunları Tekrar Bir Arada : 5 Mart’ta Uludağ’da 

Kış aylarının gelmesiyle kış sporlarına olan ilgi arttı. Karlı zirvelere koşan kayak ve snowboard sevenlerin vazgeçilmez adreslerinden biri de Uludağ. Kış sezonunu dolu dolu yaşatan Uludağ’ın karlı etekleri ilk kar ile beraber misafirlerini ağırlamaya başlamıştı.

Bursa Uludağ zirveleri kış severleri ağırlamanın yanında birçok etkinlik içinde seçilmiş bir nokta. Pandemi araya girmeden hemen önce Uludağ’da düzenlenen Redd BullHomerun etkinliği uzun bir aradan sonra tekrar Uludağ’da.Fashionbet 5 Mart 2022 düzenlenme tarihiyle iki yıllık arayı kapatacak olan etkinliğe katılım ise ücretsiz. 

Ekstrem Spor Tutkunlarının Beklediği Gün Geldi

Kış sporu sevenlerin heyecanla beklediği gün nihayet geldi. Tatillerini daha da heyecanlı getirmek isteyen ya da özellikle bu yarış için Uludağ’ı ziyaret eden katılımcılar yarış için oldukça heyecanlılar. İki farklı alanda basit kurallar ile düzenlenen yarışa ilgi oldukça fazla. Redd Bull Homerunkapsamında tüm yarışmacılar öncelikle 200 metre koşuyor. Sonrasında onları bekleyen ekipmanlarına ulaşıyor ve varış çizgisine doğru uzanan kıyasıya mücadele başlıyor.

Hız, heyecan ve adrenalinin bir arada olduğu yarıştakazananlar ise ödülleri ile bugünü tamamlıyor. Kayak ve snowboard olmak üzere iki farklı türde düzenlenen yarışmaya dilediğiniz alanda katılabilirsiniz. Son güne kadar devam eden ücretsiz kayıt imkanı ile geç kalma olasılığınız oldukça düşük.Kadın erkek fark etmeksizin büyük ilgi gören yarışa ReddBull Homerun sayfasından kayıt olabilirsiniz. 

Redd Bull Homerun İkinci Kez Uludağ Zirvede  

Spor müsabakalarının büyük destekçilerinden olan Redd Bullsponsorlukları ve destekleriyle sevenlerinden takdir toplamaya devam ediyor. 2020 senesinde ilki düzenlenen Redbull Home aynı sene Kartalkaya, Erciyes, Palandöken ve Uludağ’da düzenlenmişti. Fashionbet giriş Bu sene sadece Uludağ’da spor severleri bir araya getiren etkinliğe ilgi oldukça fazlaydı. 

Katılımcıların unutulmaz anıları arasına giren ve kazanamasa da etkinlikten mutlu ayrılan katılımcılar bir sonraki etkinliği heyecanla bekliyor. Geleneksel olarak düzenlenmesi beklenen Redd Bull Homerun katılımcıları her sene aynı heyecan ile katılım sağlayacak gibi gözüküyor. Spor dünyasının gözleri üzerine çeviren etkinliklerden olmaya aday yarışma kış aylarının yüksek ses getiren etkinliklerinden olmaya aday. 

Fashionbetguncelgiris.com

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

4 partinin listesiyle Türkiye siyasetinde kadın erkek eşitliği

Milletvekili aday listeleri açıklanırken, kadın adaylarının siyasette katılımı da belli oldu. Cumhuriyet tarihinden beri siyasette karışılığı olmayan ve siyasetin dışına itilen kadın, bu seçimde de eşit bir şekilde temsil imkanı bulmasa da sayı her seçimde bir adım daha öne gidiyor.

Kamp yapacaklara altın değerinde 5 ipucu

Şehir hayatının yoğun trafiği ve yaz mevsiminin gelmesiyle beraber artan seyahat özlemini...

Sümerler’den Asteklere kurban ritüelleri

Yazan: Burak Baş Tanrılar ya da bir inanç uğruna canlıların kurban edilmesi...

Araç bahar bakımı nasıl olmalı?

Araçlarda bahar bakımı nasıl olmalı? Kış aylarında artan yağışlar, zorlaşan yol koşulları, hava kirliliği ve nem oranlarının artması araçların yıpranmasına ve performansının düşmesine neden oluyor. Bu durum bahar aylarında araçların birtakım bakım, onarım ve kontrollerini beraberinde getiriyor.

Tartışı-Yorum

Ahlâksız modernite – Hamdi Şekeroğlu yazdı

“Her yeni güne acı haberlerle uyanan, gazete manşetleri kan kırmızısı ile tektipleştirilen, acı, terör, tecavüz ve cana kıyma sıradan eşik-altı haberler olarak adledilen daha da kötüsü bütün bu olup bitenleri hazmedip “düşünce fakiri” olmayı seçen kitlelerle dolu olan Türkiye’de yazacak bir bu mu kaldı kardeşim?” diyebilirsiniz. Dünya tarihinde...

En çok mor

Sıcak beterdi. Bıyıkları terlememiş bir delikanlılık çağında boncuk boncuk ter atıyordu. Çimento torbaları eşek ölüleri kadar ağırdı. Tuğlalar, yamalı şalvarında kahverengi tozlar bırakıyordu. Yamasını çepeçevre saran alelacele dikişleri hep terden söküktü.Daha O Boy’uyla karar vermişti ev yapmaya. Bir evin temelini attı. Atış o atış..Seni inşaat işçisi; fayans...

Doğu’nun Boşaltılan Ruhu ve IŞİD

Faruk İşbilen - Tartışı-Yorum İnsanı bir kukla gibi düşünürsek onu hayat kazandıran ipler vardır. Bu ipler sağlık, madde ve ruhtur. İnsanı bu üçü ayakta tutar. İlk çağlarda insanları yok etmek için zehirlediler, idam ettiler, yaktılar bu dönemde çok kanlar aktı ve olanlar insanlar tarafından gözle görülebildi. Ardından zaman...