Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

AKP İstanbul mitingi öncesi bir vatandaşın konuşması

Politika, Video 31 Mayıs, 18:05'de eklendi
AKP’nin İstanbul mitingi öncesi miting alanında mitinge katılanlara seslenen bir vatandaş, Başbakan Davutoğlu’na başbakanlığın HZ. Muhammed (s.a.v) tarafından verildiğini iddia etti.
Kabe’de ders yaparken Ahmet Davutoğlu’nu, Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine göründüğünü ileri süren kişi, söylediklerine amin diyen kalabalığa, Davutoğlu’na başbakanlığın Peygamber Efendimiz tarafından verildiğini anlattı. Daha başbakan olmadan Davutoğlu’nu Kabe’de gördüğünü ve göğsünün sol tarafında kodu, sağ tarafında ise Başbakan yazdığını gördüğünü söylemesi kendisini dinleyenler tarafından dikkatle dinlendi.

Aynı kişi, AKP taraftarları olmayanlar ile CHP ve HDP seçmenlerinin imanından şüphe ettiklerini söylemesi; Saadet ve MHP’ye ise doğru yolu bulmaları çağrısı yaptı.

AKP İstanbul mitingi öncesi bir vatandaşın konuşmasıAKP İstanbul mitingi öncesi bir vatandaşın konuşmasıKabe’de ders yaparken Ahmet Davutoğlu’nu, Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine göründüğünü ileri süren kişi, söylediklerine amin diyen kalabalığa, Davutoğlu’na başbakanlığın Peygamber Efendimiz tarafından verildiğini anlattı. Daha başbakan olmadan Davutoğlu’nu Kabe’de gördüğünü ve göğsünün sol tarafında kodu, sağ tarafında ise Başbakan yazdığını gördüğünü söylemesi kendisini dinleyenler tarafından dikkatle dinlendi.

Posted by Press Haber on 31 Mayıs 2015 Pazar

akp-istanbul-mitingi-imam

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.