Gazi Üniversitesi’nden skandal: ‘Geçici Köy Korucuları’na sertifika programı

0
Gazi Üniversitesi Korucu

Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden Gazi Üniversitesi bir skandala imza atarak ‘Geçici Köy Korucuları’ için seminer ve sertifika programı düzenleyecek.

 

Gazi Üniversitesi ‘Gazi’den bir ilk’ olarak duyurduğu Geçici Köy Korucuları Seminer ve Sertifikasyon Programı‘yla bir skandala imza attı. Geçici Köy Korucuları’na yönelik düzenlenen programı, Gazi Üniversitesi Stratejik Çalışmalar Araştırma ve Uygulama Merkezi (GAZİSAM); Alternatif Politikalar Merkezi (APM), Anadolu Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu ile birlikte düzenleniyor.

Amaç ‘koruculuk müessesini uluslararası standartlara taşımak’

Gazi Üniversitesi‘nin web sitesinde “Geçici Köy Korucuları Seminer ve Sertifikasyon Programı” başlığıyla yer alan duyuru metninde, “Koruculuk müessesesinin uluslararası standartlara taşınmasının ve bu kapsamda korucuların bilgi, tecrübe ve farkındalıklarının arttırılması hedeflendiği” ifadeleri yer aldı.

 

8 Şubat Pazartesi günü, üniversitenin Rektörlük Mimar Kemaleddin Salonu’nda gerçekleştirilecek programa Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Büyükberber de katılacak. Programda açılış konuşmaları ve ödül töreni de yer alıyor.

Presshaber.com

Gazi Üniversitesi koruculara sertifika

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here