İbrahim Tatlıses’in son sağlık durumu

0
ibrahim tatlısesin sağlık durumu, ibrahim tatlısesin sağlık durumu nasıl, ibrahim tatlıses iyi mi, ibrahim tatlıses öldümü, ibrahim tatlıses öldü, ibrahim tatlıses haberleri, ibrahim tatlıses sağlık, ibrahim tatlıses miami, ibrahim tatlıses ameliyat, ibrahim tatlıses uyandı mı, haber, press haber,

İbrahim Tatlıses’in son durumu hakkında spekülasyonlar yapılırken ünlü türkücünün Miami’de tedavi gördüğü hastaneden iyi haberi geldi.

 

İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu hakkında yapılan haberler üzerine menajerinin Twitter hesabından açıklamasında ünlü türkücünün geçirdiği ağır ameliyat nedeniyle ağrı çektiğini ve bu yüzden ilaçla uyutulduğunu açıklamıştı.

İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu nasıl?

7 gün boyunca uyutulan İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu iyiye gidiyor. Balkan ülkelerinde de büyük hayran kitlesine sahip İbrahim Tatlıses‘in sağlık durumuyla ilgili haberi, Kosova’da büyük yankı uyandırdı. Kosova’da yayın yapan ’Bota Sot’ ve ’Zeri’ gazeteleri, ABD’de de ameliyat olan türkücüyle ilgili ’Tatlıses Uyandı’ haberini manşetten verdi. Gazetelerdeki haberde, İbrahim Tatlıses‘in uyandığı bilgisinin ameliyattan sonra gelen sevindirici bir haber olduğu ifadeleri yer aldı. Haberde Tatlıses’in sağlık durumunun tehlikede olmadığı belirtildi. “Bota Sot ” gazetesi haberinde, okuyucuları adına, İbrahim Tatlıses’e acil şifalar dilledi. Kosova televizyonları ise İbrahim Tatlıses’in uyandığı haberine haber bültenlerinde yer verdi.

 

İbrahim Tatlıses haberi sevinçle karşılandı

İbrahim Tatlıses Kosova’da, Türk, Arnavut ve Boşnaklar tarafından sevilen ve çok dinlene bir sanatçı. Tatlıses‘in, 2005 yılında Kosova başkenti Priştine’de verdiği konseri 4o bin kişi izlemiş ve bu sayıyla bir rekor kırılmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here