10.1 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 12, 2021
spot_img

PDKS Ne Anlama Gelir?

PDKS ya da bir başka deyişle Personel Takip Kontrol Sistemi, bir firmadaki çalışanların gerçek çalışma saatlerini, izinlerini, molalarını, giriş ve çıkış saatlerini takip ederek çalışan katılımını yönetir. Bu sisteminin ana amacı, molalar ve izinler dahil olmak üzere çalışanların katılımını takip ederek verimsizlikten kaçınmaktır. Pek çok devam yönetim sistemi türü vardır, ancak hepsi eşit sonuçlar sağlamaz. İK sürecinin sorunsuz işlemesi için etkili bir katılım yönetim sistemine sahip olmanız gerekir.

Personel devam kontrol süreci manuel olarak yürütüldüğünde, kuruluşların gereksiz yere zaman ve maliyet harcamasına yol açar. İnsan hataları ya da süreçlerde yaşanabilen manipülsyon, kuruluşların üretkenliğini doğrudan etkileyen ek gizli masraflardır. Dolayısıyla tam otomatik bir Personel Devam Kontrol Sistemi, hangi sektörde olursa olsun, kuruluşların üretkenliğini artırmak için önem arz eder.

ZKTeco Türkiye güvencesiyle sunulan bazı PDKS cihazları aşağıdaki gibidir:

SFACE900 ZAMAN VE KATILIM KONTROL SİSTEMİ (PDKS)

ZKTeco’nun yeni çıkan SFace900 Yarı Dış Ortam Çoklu Biyometrik Zaman Kontrol (PDKS) ve Erişim Kontrol Terminali, 3.000 yüz şablonunu, 4.000 parmak izi şablonunu ve 10.000 kartı destekler.

UFACE302 BİYOMETRİK PDKS CİHAZI

ZKTeco, 3.000 yüz şablonunu, 4.000 parmak izi şablonunu ve 10.000 kartı destekleyen uFace302 Çok Biyometrik Zaman Kontrol(PDKS) ve Erişim Kontrol Terminalini piyasaya sürdü. ZKTeco’nun en yeni donanım platformu ve algoritması ile donatılmıştır ve müşterilere yepyeni bir UI ve kullanıcı dostu bir işletim arayüzü sunar ve onlara sorunsuz kullanım deneyimi sunar.

ICLOCK 700 ZAMAN KONTROL (PDKS) VE ERİŞİM KONTROL SİSTEMİ

iClock700, 3.5 inç TFT ekran, Zaman Kontrol(PDKS) ve Erişim Kontrol Terminalidir. Yeni kullanıcı dostu ürün yazılımı ile iClock700, çarpıcı GUI, daha fazla kararlılık, daha hızlı eşleştirme hızı ve daha iyi genişletilebilirlik gibi özelliklerle donatılmıştır.

KF160/TRFACE200 YÜZ TANIMA TEKNOLOJİLİ ZAMAN KONTROL (PDKS) CİHAZI

KF160/TRFace200, yüz ve kartlı tanımayı mümkün kılan bir zaman kontrol(PDKS) ve erişim kontrol cihazıdır. Kullanıcı doğrulama, yüz tanıma (standart) veya kimlik kartları (isteğe bağlı) kullanılarak gerçekleştirilir. Doğrulama işlemi 1 saniyeden az sürer.

Son Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bağlantıda Kal

10,188BeğenenlerBeğen
1,091TakipçilerTakip Et
276AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Popüler Listeler