Ana SayfaHaberlerSağlıkPios Scrubs Takımları Medikal Dolap...

Pios Scrubs Takımları Medikal Dolap ile Sizlerle

Sağlık kuruluşlarında emek veren personel ve hekimler tarafından tercih edilen scrubslar, sağlıkçıların konforlu çalışmasını mümkün kılıyor. Özel kumaşlarla üretilen scrubslar, işlevsel kullanımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Sağlık çalışanları için özel olarak çözümler sunan Medikal Dolap, yenilikçi scrubs takımları sizlerle buluşturuyor.

Titiz bir üretim çalışması sonrasında sağlık çalışanlarına sunulan takımlar hem kumaş özellikleri hem de renkleriyle ön plana çıkıyor. Erkek ve kadınlar için özel olarak hazırlanan scrubs takımlarını inceleyebilir, aradığınız ürünlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Özel Koleksiyon Scrubs Takımlarına Sahip Olun

Medikal giyim sınıfında yer alan scrubslar, sağlık çalışanlarının konforlu ve kolay hareket etmesini mümkün kılıyor. Bu nedenle sürekli bu tür kıyafetler sağlık kurumlarında tercih ediliyor. Medikal giyim sektöründe devrim yaratan tasarımlarda bulunan Medikal Dolap, genç ve dinamik ekibiyle birlikte hem kadın hem de erkekler için özel koleksiyon scrubs takımlarının üretimini gerçekleştiriyor.

Pamuk oranı yüksek bir kumaşla tasarlanan ürünler, oldukça esnek bir yapıya sahip. Bu sayede mesai içerisinde rahat hareketi olanaklı kılıyor. Fark yaratan desenlerle hareketlilik kazanmaları, estetik ve klas bir görünüm sağlıyor. Çeşitli beden ölçülerine uygun ürünleri, rahat ve çalışma verimliliğini arttırmak adına tercih edebilirsiniz. 

Kaliteli Esnek Kumaş Yapısıyla Muhteşem Scrubs Takımları

Medikal Dolap uzmanları tarafından tasarlanan ürünler, göz alıcı renkleri bünyesinde barındırıyor. Günlük hayat içerisinde kolaylıkla kullanılabilen scrubs takımlar, uzun süreli kullanımda sağlıyor konforunu sürdürüyor. Alt ve üst parçadan meydana gelen scrubs takımları, estetik bir duruş da sağlıyor. Benzersiz tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Pios scrubs takımlarını konforlu bir hareket adına tercih edebilirsiniz.

Kadın, erkek olmak üzere iki kategori üzerinden sizlerle buluşan scrubs takımlarına kolay ulaşabilmek için medikaldolap.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yenilikçi, estetik ve kaliteli ürünleri inceleyebilir; ürünler hakkında yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Çeşitli özel koleksiyonlara güvenli ödeme yöntemleri ve indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz.. Medikal Dolap, özel koleksiyon scrubs giyim ürünlerinde farklı tasarımları sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

20 güzel şiiriyle anlamı büken bir şair: Özdemir Asaf

Özdemir Asaf, sözü kavrayış biçimi ve vuruculuğu ön plana çıkarmasıyla pek çok...

25 maddede #ÖSYM’nin sınavdan çıkan öğrenciyle imtihanı

İlkokul sıralarında başlayan sınav maratonu bitmek bilmiyor. Üniversiteye girişte ilk aşama olan...

Alkol Oranı En Yüksek 10 İçki

10. OLMECA TEKİLASon sırada %38 alkol oranıyla Olmeca Tekila yer...

Tumblr’ın seçimiyle 2014’ün en iyi 19 Gif’i

Her yıl en çok beğenilen Gif'leri belirleyen Tumblr, 2014 yılının en...

Tartışı-Yorum

Kolektif şiddet bilinci

Seçim beyannamelerinin yayınlandığı şu günlerde, partilerin, tıkanan ana damarımız olan “birlik beraberlik şuuru” bahsini, vaad metinlerine dahi almamalarına şaşmamak elde değil. “Birlik şuuru” deyince aklınıza saadece “kürt sorunu” geliyorsa, bu, toplumun nabzını hiç tutmadığınızı ya da size kimlik verip değerli kılan tarihinize yabancılaştığınızı gösterir.Osmanlı döneminde yahudiler, hristiyanlar...

“Nasıl Olacak?” 25 Kasım’da sahneleniyor!

İki genç yönetmen, Ümit Anaç ve Berke Yüksel'in genç bir kadroyla hayat verdiği Tiyatro 8 ANKARA, sekizinci yaşına giriyor. Yeni sezona çok farklı tarzda kurgulanmış bir oyunla başlayan ekip, tek perdelik "Nasıl Olacak?" adlı 70 dakikalık komediyle, şimdiden çok konuşulacağa benziyor. Ümit Anaç'ın yazdığı ve geçmiş oyunlardaki...

Kadim Süryanilerin Akitu Bayramı

Yerinden yurdundan edilen, sürgün halkların derdini en içten şairler dillendirir. Bu sebeple Yuhanna Bar Madeni der ki:“Ey sağduyulu!Ana vatanında kalman,Saygınlığını korur.Hakareti ve acı dolu gurbeti hor gör.Saç, başta oldukça değerlidir.Olmadığında, küçümsenir ve ayaklar altına alınır”Bundan tam 6766 yıl önce (MÖ 4750) Asur ve Babil kaynaklarına göre, tarihte...