Ana SayfaHaberlerEkonomiVedat URAK Resmen İTO'ya...

Vedat URAK Resmen İTO’ya Adaylığını Açıkladı

Nursan Makina Yönetim Kurulu Başkanı Vedat URAK İstanbul Ticaret Odası 57. Komite döküm ve Metal işleme meclis üyesi ve komite başkanlığına Aday.

1977 İstanbul doğumlu olan Vedat URAK Nursan Makina San. Tic. Ltd. Şti kurucusu olarak sektör içerisinde başarı grafiği ile tanınıyor. Başarılı işlere imza atan iş adamı Vedat URAK ülke ekonomisine de pozitif bir katkı sağlıyor. Bulunduğu sektör içerisinde kaliteli bir üretim yaparak hizmet ağını her geçen gün geliştiriyor. Nursan Makine 2,000 m2 alana sahip olup teknolojik açıdan gelişmiş bir donanıma da sahiptir. Sektörün ihtiyacı olan makineleri teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretim sağlamaktadır.

hakkında vedat urak 2

Vedat URAK bulunduğu sektör içerisindeki başarı grafiğini daha üst seviyelere taşımak istediği için İstanbul Ticaret Odası 57. Komite döküm ve metal işleme meclis üyeliği ve komite Başkanlığına aday oluyor. Alışılmış dışında bir yönetim biçimini benimsemekte, İstanbul ticaret odasını sadece aidat alan bir yer düşüncesine son vermek ve her üyenin kendini değerli hissetmesine katkı sağlamak istediğini belirtmektedir. Tüm üyelere ulaşılarak ve onların görüşlerine yer verileceğini söylemektedir. 

Çözüm odaklı bir anlayış benimseyen Vedat URAK, her firmanın talep ve önerilerine açık bir şekilde hizmet vermek istediğini de açıklıyor. 

hakkında vedat urak 1

Genç Dinamik Bir Kadro İle Adayız; 

Vedat URAK, bizim dönemimiz sürecinde genç ve dinamik bir kadro oluşturacaklarını belirtiyor. Üyelerini sadece aidat döneminde değil sürekli bir iletişim halinde olacaklarını ve sorunlar karşısında kurumsal bir çözüm getireceklerini belirtiyor. Sektörlerin gelişmesi için kurumsal bir alt yapı ile hizmet sunacaklarını ve bunu da teknolojik gelişmelere açık bir şekilde yapacaklarını da ekliyor. 

Seçim Tarihi: 

İstanbul Ticaret Odası komite seçimi 09 Kasım 2022 Çarşamba günü İstanbul Fuar Merkezinde yapılacaktır. Seçim saati 08:00 ile 17:00 arasındadır.

Adres: 

İstanbul Fuar Merkezi 

Yeşilköy İstanbul 

Fuar merkezi Bakırköy

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

Mardin’de Mutlaka Gezilmesi Gereken 10 Yer

Anadolu’da birçok kültüre ev sahipliği yapan Mardin, yedi bin yıllık...

Türkiye’de Balayına Gidilecek En İyi 10 Yer

Unutulmaz bir balayı geçirmek her yeni evli çiftin hayalidir. Genellikle...

Mardin’de Mutlaka Gezilmesi Gereken 10 Yer

Anadolu’da birçok kültüre ev sahipliği yapan Mardin, yedi bin yıllık...

İTÜ’de kendi alanında ilk birçok teknolojik tarihi eser yeşiller giydi

İstanbul Teknik Üniversite’sinde (İTÜ) emektar eserleri doğa ile buluşturan sergi açıldı....

Tartışı-Yorum

Zannımın kıpırtıları

Kendi öz farklılığı insanı değerli kılan en önemli unsurdur. Farklı bakış açıları, farklı soluk alış-verişler ve hayatı farklı yudumlayışlar hayat tuvalinde manzarayı ısıtan en canlı renklerdir. Bütün bu farklılıkları...

Ankara’da Gayrimenkulün Son Durumu

Ankara, bilindiği üzere memur kenti olarak da bilinmektedir. Fakat son yıllarda oluşan konut projeleri ve Büyükşehir Belediyesi’nin çıkarmış olduğu sosyal projeler ile   arsaların yüksek  noktada fiyatlanması aslında hiçte öyle...

Evrilen CHP ve sağ-sol kucaklaşması

“Vay be bu da mı olacakmış” diyeceğimiz ne çok şey görüyoruz son günlerde. Sağ ve sol un kucaklaşması bunların başında geliyor.1950-1990 arası Türkiye’si karanlık günlerinde birbirine taban tabana zıt,...