Ana SayfaHaberlerTüm HaberlerYatak Odası Halısı Alırken...

Yatak Odası Halısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Title : Yatak Odası Halısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? | www.selvihome.com
Description : Yatak odası halısı seçimi odanın şekli ve yatak odasının tarzına göre belirlenebilir. Yatak odası halısı modellerini oda büyüklüğüne göre incelemeniz gerekir.

Yatak Odası Halısı

Tüm ev odaları ve odaların dekorları için halıların önemi olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bu nedenle ev dekorunda halıların önemi son derece fazladır. Halı seçimi yaparken ev eşyalarınızın rengi ve tarzına göre halı seçmek daha akılcı bir çözüm olacaktır. Spor içerikli bir oda için seçilmesi gereken halı modelinin daha spor bir halı olması önemlidir.

Yatak Odası Halısı Seçimi Nasıl Olmalı

Yatak odası halısı seçimi de yine odanın şekli ve yatak odasının tarzına göre belirlenebilir. Özellikle renk uyumu bu noktada devreye girecek bir unsurdur. Yatak odası mobilyalarının ahşap olması ya da klasik ya da başka detayları içermesi de halı seçiminde önemlidir. Halılar desenlerine göre de tercih edilir. Çiçekli desenler, spor desenler, klasik desenler gibi çeşitlendirmek mümkündür. Bu senenin halı modelleri çiçek desenli halılar, karışık desenli halılar, resim tablosu ve özel tasarım halılar şeklinde çeşitlendirilir.

Yatak Odası Halısı Modelleri Nelerdir?

Yatak odası halısı modelleri arasında 2018 yılının en çok tercih edilen halı modelleri arasında nepal halısıdır. Özel bir dokuma tekniği ile dokunan bu halı hem dokuma hem de iplik kalitesi olarak yatak odası halısı olarak en çok tercih edilen halı türleri arasında yer alır. Diğer bir halı çeşidi ise bambu dokuma ile yapılan ipek yuvarlak halı çeşididir. Bu halı da tüm yatak odaları için en ideal olan halı çeşitlerindendir. Daha klasik bir tarz sevenler için ise klasik halı seçimi de yatak odaları için kullanılabilir halı seçenekleri arasında yer alır. Bir diğer halı çeşidi ise kabartma tekniği ile dokunmuş halıdır. Bu halılarda yatak odalarında en sık tercih edilen halılar arasında yer alır.

Yatak odası halısı modelleri seçimi yapılırken dikkat edilecek en önemli detay ise odanın büyüklüğüdür. Oda ölçümü bu noktada dikkatli bir şekilde alınmalı ve halının büyüklüğü buna göre belirlenmelidir. Oda rengi ile halı rengi uyumu da dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir. Duvar rengi açık ise daha renkli halıların tercih edilmesi halının deseninin ve dokuma tekniğinin daha net bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Yatak Odası Halısı Fiyatları

Halı fiyatları rengine, desenine, dokumasına ve dokuma kalitesine göre değişkenlik gösterir. Tercih edeceğiniz halının kalitesine göre fiyatı da değişecektir. Bu nedenle halı almadan önce detaylı bir araştırma yaparak satın alınacak olan halı ile ilgili detaylı bir bilgi edinmek gerekir. Bu durum hem halı kalitesi hem de halı fiyatları ile ilgili genel bir bilgi sahibi olmanız açısından önem taşıyan bir unsurdur.

Özellikle bu konuda internet üzerinden ve firma bazında işini son derece kaliteli hizmet anlayışı ile yapan firmalar söz konusudur. Yatak odası halısı fiyatları tercih edilen markaya, halının büyüklüğüne ve dokuma sıklığına göre değişim gösterir. Bu nedenle halı seçimini doğru bir adresten yapmak çok önemli ve doğru bir karar olacaktır. www.selvihome.com adresinden tüm halı çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

10,053BeğenenlerBeğen
244TakipçilerTakip Et
1,038TakipçilerTakip Et

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

25 fotoğraf üstü yazıyla Tuncel Kurtiz

Tuncel Kurtiz… Türkiye sinemasının dev çınarı… Daha dün “Ben halkın sanatçısıyım”...

Google’in 2014 trendleri, ilk 10’lar

Google, 2014 yılının trendlerini açıkladı. Arama devi Google 2014'ün trend olan konularını...

10 fotoğrafla Rus fotoğrafçısı Aleksandr Yakovlev’den Büyük Patlama Teorisi

Rus fotoğrafçısı Aleksandr Yakovlev, Büyük Patlama Teorisi adlı çalışmasında un, dans...

Türkiye’nin ilk kadın stüdyo fotoğrafçısı Maryam Şahinyan

Türkiye'de birçok alanda olduğu gibi fotoğrafçılık sanatında da kadının adına pek...

Tartışı-Yorum

Oruç nedir?

Oruç, insanın bedenini kontrol etmek, disiplin ve denetim altına almak, ruhsal yapısını güçlendirmek için yaptığı bir ibadettir. Oruç ibadeti belirli zamanlarda yeme, içme, cinsellikve eğlenmekten mahrum bırakma gibi; istekleri/duyguları  terk ederek, zihinsel/ruhsal yapıya...

En çok mor

Sıcak beterdi. Bıyıkları terlememiş bir delikanlılık çağında boncuk boncuk ter atıyordu. Çimento torbaları eşek ölüleri kadar ağırdı. Tuğlalar, yamalı şalvarında kahverengi tozlar bırakıyordu. Yamasını çepeçevre saran alelacele dikişleri hep...

Direnen bir cennet: Küba

Tartışı-Yorum / Kemal Göktaş Küba önce "camii" ve Kristof Kolomb tartışmaları nedeniyle Türkiye'nin gündemine girdi; sonra ABD ile diplomatik ilişkilerin başlayacağının açıklanması ile dünyanın gündemine. Küba, gidenin niyetine göre görülen ülkelerden biri. Sosyalistseniz...