Ana SayfaPolitikaAKP Şanlıurfa'da Suriyeli mültecilere...

AKP Şanlıurfa’da Suriyeli mültecilere aday tanıtım mitingi düzenledi

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde AKP milletvekili adaylarının aday tanıtım mitingine vatandaşlar tepki gösterdi.
Şanlıurfa Akçakale‘de aday tanıtımını gerçekleştirmek üzere ilçeye gelen AKP Şanlıurfa milletvekili adayları Akçakaleli vatandaşlardan büyük tepki aldı, alanı ise Suriyeli mülteciler doldurdu.

Bizhaberciyiz’den İsmail Arslan’ın haberine göre, Akçakaleli vatandaşlar Bölge’de yaşanan enerji sıkıntısından dolayı, Akçakale’de Aday tanıtım toplantısına katılan AKP Şanlıurfa milletvekili şanlıurfa, akçakale, akp mitingi, aday tanıtım mitingi, aday tanıtımı, akp şanlıurfa adayları, yusuf eğilmez, mazhar bağlı, akp akçakale, haber, elektrik,adaylarına tepki gösterdi. Özellikle Arapları IŞID’e bağlayalım sözleriyle Arap vatandaşların tepkisini toplayan 10. sıra adayı ve eski il başkanı olan Yusuf Eğilmez ise Aday tanıtım toplantısına katılmadı. AKP adayları esnafları Yoğun güvenlik önlemleri altında dolaşabildi.

Alanı Suriyeli mülteciler doldurdu
Akçakale ilçe teşkilatı binası önünde gerçekleştirilen Aday tanıtım toplantısına Yaklaşık 200 Akçakaleli vatandaş katılım gösterirken, Alanı çoğunlukta yüzlerce Suriyeli mülteci doldurdu.

Elektrikleri yine keseceksiniz
Özellikle ekinlerini yandığını, ilçeye hizmet yapılmadığını ve enerji sıkıntılarının giderilmediğini dile getiren vatandaşlar, AKP milletvekili adaylarına büyük tepki gösterdi. İnternet cafe işleten bir vatandaş ise elektriklerin her gün kesildiğini iş yapamaz olduğunu dile getirerek, iş yerinin camına siyasetçiler giremez yazısı asarak Adayları kabul etmedi. Bir vatandaş ise 7 Haziran’dan sonra elektrikleri yine keseceksiniz diyerek, AKP Şanlıurfa Milletvekili adayı Mazhar Bağlı’ya tepki gösterdi.

Yoğun güvenlik önlemleri altında esnafları selamlamaya çalışan AKP Şanlıurfa Milletvekili adayları, hızlı, hızlı esnafları selamlayarak, Akçakale Belediye başkanı Abdulhakim Ayhan’ın evinde verdiği yemeğe katılım gösterdiler.

Yemeğin ardından milletvekili adayları ilçe’den ayrıldı.

İşte o anlardan görüntüler:

[youtube id=”E7fSVHBsYcM” align=”center” maxwidth=”800″]

Listeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler haberler

16 fotoğrafla sosyal medyayı çalkalayan ağaçkakan gelincik hikayesi

Amatör fotoğrafçı Martin Le-May'in çektiği ve sosyal medyanın dünya gündemini meşgul...

Alkol Oranı En Yüksek 10 İçki

10. OLMECA TEKİLASon sırada %38 alkol oranıyla Olmeca Tekila yer alıyor....

Metaverse ile önem kazanacak 7 meslek

Bilim kurgu romanlarında ve filmlerinde yıllar önce tanık olduğumuz Metaverse kavramı,...

Kulaklarınızın duyduğuna inanamayacaksınız, bu ağaç damarlarından akan müzik

Evet, bu müziğe çok şaşıracaksınız, sıradışı bir deney sonucunda ortaya çıkan...

Tartışı-Yorum

Yarasa

İtiraf ediyorum ben bir kuklayım! Konuşan, tüketen, üreten, düşünen ama daima uyuyan bir kukla.                              ...

Enflasyon nedire birde böyle bakmak! (Tolga Yumrukaya)

Yazı/ Tolga Yumrukaya  Tolga Yumrukaya'nın kaleminden ekonomi-enflasyon nasıl yazısı.‘Sefagiller ile Cefagiller’Eşit topraklara ve eşit işgücüne sahip birbirinden bağımsız iki ayrı ada da yaşayan iki toplum düşünelim. Sefagiller ve Cefagiller.Her ikisi...

Üşüyor bir coğrafyanın yüreği

'Eylül Mayıs'a dönüşecek...'Geo Milev Üşüyor bir şehrin yüreği,  geceler buzdan karanlık. Yan yana dizilmiş çadırlar kanıyor. Üşüyor yeryüzü ve şehrin sokaklarında geziyor soğuk. Bir çocuk gözlerinde acının izlerini taşıyor. Bir...