Dünyanın en ilginç sanatçısından en ilginç savaş aracı

Evlenecek çiftlere 25 poz önerisi

Ortadoğu’nun kadife sesi Mohsen Namjoo ve 10 şarkısı

Vadim Stein’in 32 fotoğrafıyla dansçılar

Banksy’nin Ünlü Eserleri İstanbul’da Sergilenecek!

Kültür Sanat 8 Ocak, 19:42'de eklendi

Ünlü İngiliz sokak sanatçısı Banksy’nin dünyaca ünlü grafiti eserleri ‘The Art of Banksy’ dünya prömiyeri ile İstanbul’da sergilenecek.

 

13 Ocak’ta İstanbul Entertainment Group, Global Yatırım ve Piu Entertainment işbirliğiyle Global Karaköy’de açılışı gerçekleşecek olan “The Art of Banksy” sergisi 14 Ocak’tan itibaren 4 aylığına İstanbul’da olacak. Daha önce de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili çizdiği grafitiyle Türkiye gündeminde yer alan Banksynin çalışmaları, birçok kesim tarafından ilgiyle izleniyor.

The Art of Banksy istanbul

 

Banksy’nin Erdoğan’lı Bilal’li saldırısına saldırılmıştı

Londra’nın Harirngay bölgesindeki çizimde Tayyip Erdoğan sırtında para dolu bir çuvalla kaçarken, oğlu Bilal Erdoğan ise çuvaldan taşan paraları toplarken Banksy tarafından resmedildi.

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit gazetesinin yazarı Abdurrahman Dilipak, grafitinin basına yansıması üzerine sosyal medya üzerinden “İngilizler sokak resimleri ile erdoğana saldırmış. Bir sokak resmi çizen yada graffiti sanatçısı yok mu buna cevap verecek,anladıkları dilden” çağrısında bulunmuştu. Bugün paylaşılan fotoğraflarda ise Banksy’nin çiziminin üstüne boya atıldığı görülüyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.