Bayan Kot Ceket

0

Kot ceket ya da diğer adı ile denim ceketler trend özelliğini kaybetmeden pek çok kişi tarafından satın alınmaktadır. Yaz ayları içerisinde özellikle renkli eteklerle kombinlenen bayan kot ceketler, beğeni toplamaya devam etmektedir. Kadın modasında denim kombinler en çok tercih edilen kreasyonlar arasındadır.

Denim kumaş, genel olarak mavi renkte yer almaktadır. bu kot türleri taşlama, boyama gibi işlemler ile beraber günümüzde istenen renk aralığında üretilmektedir. Türkiye kot ticaretinde dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer almaktadır.

Kot Ceket Modelleri

Günümüzde pek çok renk aralığında bayan kot ceket yer almaktadır. Hatta sarı, pembe gibi canlı renklerde üretim gerçekleştirilmektedir. Kot ceket modelleri konusunda süsleme araçları ise zımbalar, desenler ve zincir olarak yer almaktadır. Geçtiğimiz dönemlerde desenli kotlar moda olarak yer alırken payet ve işlemeler de kimi tarzların ise üstünde yer almaktadır. Dört mevsim kolayca giyilebilen bayan kot ceketler özellikle bahar aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Kot çok esnek bir kumaş olmamasından dolayı doğru bedeni seçmek önemlidir. Kendinize en uygun modeli https://www.dilvin.com.tr/ adresinde kolayca bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here